■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ecza Dolabı ve İçerisinde Bulunması Gerekenler

Yazının Tam Başlığı: Ecza Dolabı ve İçerisinde Bulunması Gerekenler

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ecza Dolabı ve İçerisinde Bulunması Gerekenler - -


2 Yorum

 1. Tülay

  18 Aralık 2013 at 16:41

  Evimizde ecza dolabı hazırlamak istediğimizde, ecza dolabı içeriğine karar vermenin, ecza dolabı içerisine nelerin konacağını belirlemenin hiç de kolay olmadığını farkettik. Ecza dolabı içine reçeteyle aldığımız ilaçlarımız dışında neler konur, ecza dolabı içeriğinde neler bulunmalı, derken bu yazınızı buldum. Çok işime yaradı, teşekkür ederim.

 2. Ecz. Esat

  18 Temmuz 2014 at 17:33

  Ecza dolabı ve içerisinde bulunması gereken malzemeler hakkındaki bu yazınızı ve bir de “Ecza Dolabında Bulunan Malzemeler ve Kullanım Amaçları” başlıklı yazınızı, birkaç ay önce görüp çok beğenmiştim. Artık eczanemizde bize bu konuda soru soranlara hemen bu iki sayfanın adresini veriyorum. Onlar da ecza dolaplarını düzenleyip bize teşekkür ediyorlar.

  Bir de bize “yeterli büyüklükte ve uygun özellikte ecza dolabı nereden bulurum” diye çok soruluyor. Eğer sayfanıza bu konuda da bilgiler ve ilkyardım dolabı tavsiyeleri eklerseniz, bence çok yararlı olur. İyi çalışmalar diliyorum. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner