■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ecza Dolabında Bulunan Malzemeler ve Kullanım Amaçları

Yazının Tam Başlığı: Ecza Dolabında Bulunan Malzemeler ve Kullanım Amaçları

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ecza Dolabında Bulunan Malzemeler ve Kullanım Amaçları - -


4 Yorum

 1. Ecza Dolabında Bulunanlar

  25 Mayıs 2013 at 03:37

  Ecza dolabında bulunması gerekenlerle ilgili yazınız, çok yararlı, açıklayıcı bir yazı olmuş. Ecza dolabında bulunması gerekenler, herhalde bu kadar derli toplu anlatılabilirdi. Teşekkür ederim.

 2. Tülay

  18 Aralık 2013 at 17:03

  Ecza dolabı içerisinde bulunması gereken malzemenin kullanım amaçları hakkında kısa kısa bilgiler veren bu yazı da çok işime yaradı. O kadar güzel anlatılmış ki, ecza dolabı içeriği hakkında sitenizdeki iki yazı ile, ecza dolabı düzenleme konusunda neredeyse uzman oldum diyebilirim. : ) Ecza dolabı uzmanı… : )

 3. Ecza Dolabı

  15 Şubat 2014 at 15:50

  Evlerde ecza dolabı bulunması konusu çok önemli bir konu. Ecza dolabında bulunması gerekenler ile ilgili yazınızı okuduktan sonra, evimizdeki ecza dolabının çok eksikleri olduğunu gördüm. Hemen, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ecza dolabı içindeki malzemeyi tamamladık, inanın şimdi kendimize güvenimiz arttı diyebilirim. Çünkü artık her türlü ev kazası durumunda ilk yardım görevini yapabilecek bir ecza dolabı sahibiyiz. Size teşekkür ediyorum. _

 4. C A N

  15 Mayıs 2017 at 19:42

  Ecza dolabında bulunan malzemeler ve kullanım amaçları konulu ödevim için bu yazı çok yararlı oldu. Teşekkürler. 🙂

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner