■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ev Kazaları Nelerdir? Başlıca Ev Kazaları

Yazının Tam Başlığı: Ev Kazaları Nelerdir? Başlıca Ev Kazaları

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ev Kazaları Nelerdir? Başlıca Ev Kazaları - -


3 Yorum

 1. Sabri

  06 Şubat 2014 at 09:25

  Ev kazaları hakkında çok derli toplu aydınlatıcı bir yazı, çok beğendim. Çok da bilgilendim. Aslında ev kazaları ve diğer kazaların birçoğu, bizim kendi yaptığımız şeyler, ama sorumluluktan kaçmak için “kaza” diyoruz. Yazının başındaki sözleri bu sebeple çok beğendim:
  “Bütün kazalar görünür kazadır, hiçbir kaza görünmez değildir”.

 2. esma

  12 Mart 2014 at 16:12

  çok iyi tanımlamışsınız

 3. Eyüp H.

  18 Nisan 2014 at 13:19

  Ev kazaları ve alınacak önlemler hakkında çok aydınlatıcı bir yazı. Elinize, beyninize ve klavyenize sağlık… Bu arada, Google’da “ev kazaları” yazınca, en üstte bu yazının çıktığını gördüm. Halbuki bir hastane veya acil servisin sitesi en üstte çıkmalıydı diye düşünüp, içimden Google’ı kınadığımı itiraf etmeliyim. Ama yazıyı okuyunca, gerçekten bir numara olmayı hakeden bir yazı olduğunu gördüm ve Google’a güven tazeledim. 🙂 _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner