■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Yanık Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım

Yazının Tam Başlığı: Yanık Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Yanık Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım - -


2 Yorum

  1. Mustafa

    07 Şubat 2014 at 13:10

    Yanık türü kazalar ve yanıklar hakkında çok güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkür ederim. Naçizane küçük bir ekleme yapmak istiyorum. Yanan kişinin panik durumunda olabileceğine değinmişsiniz. Ben bunu gözlerimle gördüm. Yanan benzinden elbisesi tutuşan bir genç, yaşadığı panik duygusuyla öyle bir koşturma içine girdi ki, biz onu yakalayıp ateşi söndürene kadar yanık ilerlemişti. Yakaladığımızda yere yatırıp hemen söndürdük ama, hastanede iki gün sonra hayatını kaybetti. Siz siz olun, elbisesi tutuşan kişiyi, kaçmaya başlamadan önce hemen yakalayın.

  2. Hülya

    21 Nisan 2014 at 11:20

    Ev kazaları ve özellikle yanık şeklinde ev kazası hakkında bilgiye ihtiyacım vardı. 4 küçük çocuğum var, ateşle oynamayı çok mu seviyorlar, yoksa korkudan bana mı öyle geliyor, bilmiyorum. Sık sık elleri parmakları yanıp “uf” oluyor. Allah korusun. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner