■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Zehirlenme Kazalarına Karşı Önlemler ve İlkyardım

Yazının Tam Başlığı: Zehirlenme Kazalarına Karşı Önlemler ve İlkyardım

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Zehirlenme Kazalarına Karşı Önlemler ve İlkyardım - -


2 Yorum

  1. Zehirlenme Günlük Bir Olay

    30 Ocak 2014 at 18:47

    Zehirlenme kazalarına karşı bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkür ederim. Ancak, adına zehirlenme denmese de günlük hayatımızdaki birçok olay sürekli zehirlenme olayını yaşamamıza neden oluyor. Yavaş yavaş zehirlenme olayından, yani yiyeceklerimizde zararlı maddelerden söz ediyorum. Zehirlenme şeklindeki kazalara karşı önlemler alınırken, yiyeceklerimizin içinde bulunan bu zararlı maddeler de zehirlenme kapsamında ele alınıp, onlara karşı da mücadele verilmeli.

  2. Cemile

    28 Mayıs 2014 at 00:06

    Evde zehirlenme kazalarına karşı ben zehirleme tehlikesi olan bütün şişeleri, kutuları, kapısı kilitli olan kilerde tutuyorum. El altında bulundurmaya göre, çamaşır suyunu, böcek spreyini falan kilitli tutmak, kullanım açısından biraz sıkıntılı oluyor ama, en azından içim rahat oluyor. Çünkü evde iki küçük çocuğum var. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner