■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -1

Yazının Tam Başlığı: Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -1

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -1 - -


4 Yorum

 1. Türkan

  24 Mayıs 2013 at 17:55

  Mutlu evlilik hakkındaki yazınızı okudum, çok beğendim. İnsan istedikten sonra yuvasında mutluluğun hakim olmasını sağlayabilir. Bence de mutlu evlilik için bir sürü şart gerekmiyor. “Maddi durum iyi olacak, sağlığı mükemmel olacak, hayatta hiçbir eşya vb eksiği olmayacak, ancak öyle mutlu olunur” diyenlerin çok yanıldığını düşünüyorum. Evlilikte eşler birbirine karşı sevgi dolu ve iyi niyetli olursa, mutlu evlilik bal gibi de mümkündür.

  Evli olan herkesin, “mutlu evlilik olması için ben yeterince çaba harcıyor muyum”, diye kendine sorması lazım. Bütün çiftlere mutlu evlilik dilerim.

 2. Mesut Gurur

  27 Mayıs 2013 at 22:28

  Ben de yazıyı çok beğendim. Bütün çiftlere mutlu evlilik dilerim.

 3. Bülent B.

  10 Ocak 2014 at 21:00

  Mutlu evlilik, eşlerin mutlu evliliği istemelerine bağlı. Mutlu olmak istemeyene kimse yardım edemez. Bu konuda kadınlarımızın biraz başlarını önlerine koyup düşünmeleri gerekiyor. “Yuvayı dişi kuş yapar” atasözümüz var, ama uygulamada gördüğümüz, bunun tam tersi. Mutlu evlilik olabilecek olan birçok evlilik, kadınların ne istediğini bilmemesi yüzünden cehenneme dönüşüyor. Sonunda da hiç yoktan boşanmalar yaşanıyor. Boşanma için başvuran da yüzde 90 kadınlar… Sonra da bunun bahanesi geliyor tabii: “Erkekler kadınlara baskı yapıyor da ondan kadınlar boşanıyor”. Halbuki çoğu vakada durum hiç de böyle değil. Dediğim gibi, kadınlar mutlu evlilik yaşamak isteyip istemediklerini, ciddi olarak düşünmeliler. Eğer mutlu evlilik istiyorlarsa, bunu yapmaları hiç de zor değil. Mutlu evlilik ile bağdaşmayan davranışlardan vazgeçecekler, hepsi bu… _

 4. Lale

  19 Mayıs 2014 at 10:13

  İnternette sık sık rastlarım;
  “mutlu evliliğin 5 kuralı”,
  “evlilikte 5 s kuralı”,
  “mutlu evliliğin altın kuralları”,
  “evlilikte mutlu olmanın kuralları”,
  “evlilikte 10 temel kural”,
  “mutlu evlilik için 5 kural”
  vesaire, vesaire…

  Buradaki yazıları gördüğümden beri, mutlu evlilik için tek kural tanıyorum:
  — Bu sitenin Mutlu Evlilik bölümündeki yazıları okumak!..

  Yazan kişiye veya kişilere binlerce, milyonlarca teşekkürler… _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner