■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -2

Yazının Tam Başlığı: Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -2

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mutlu Evlilik İçin 5 Altın Kural -2 - -


2 Yorum

  1. Mesut Gurur

    27 Mayıs 2013 at 22:26

    Ben bu yazıyı çok beğendim. Gerçekten evlilikte yaşananları güzel özetlemiş. Mutlu evlilik emek ister. Mutlu evlilik yaşamak isteyenler birbirinin düşüncelerine önem vermeli, buradaki mutlu evlilik altın kurallarını uygulamalıdır. Ben uyguladım ve monotonlaştığını düşündüğüm evliliğim şimdi mutlu evlilik. Herkese mutlu evlilik diliyorum.

  2. Filiz A.

    20 Nisan 2014 at 12:31

    Mutlu Evlilik hakkındaki yazılarınız, gerçekten çok yararlı, sarsıcı ve bilgilendirici yazılar. Şahsen ben, mutlu evlilik konulu bu yazılarınızdan bazı hatalarımı görüp düzeltmeye çalıştım. Evliliğimde bu çabanın ve düzeltmelerin etkisini hemen gördüm. Size çok çok teşekkür ederim. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner