■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mutlu Evlilik İçin İlk İpucu

Yazının Tam Başlığı: Mutlu Evlilik İçin İlk İpucu

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mutlu Evlilik İçin İlk İpucu - -


4 Yorum

 1. Burcu

  21 Şubat 2013 at 16:13

  Merabaa… Mutlu evlilik hakkında bu kadar güzel bir yazı hiç okumamıştım. Mutlu evlilik için gereken sihirli anahtar gibi, önemli bir formül içeriyor. Mutlu evlilik nasıl sağlanır diye merak edenlere başlangıç dersi gibi olmuş, çok çok beğendim. Mutlu evlilik hakkında sitenizdeki diğer yazıları da okudum.

  Ayrıca, yazının altında tavsiye ettiğiniz e-kitaplardan birini (Kadın Erkek, Sağlıklı İlişkiler) biraz önce satın alıp indirdim. Şimdi onu okumaya başlayacağım. Şöyle bir göz attım, çok dolu ve faydalı bir kitaba benziyor. İki psikolog tarafından yazılmış. Bunu beğenirsem, diğer e-kitapları da almayı düşünüyorum.

 2. Nermin

  06 Nisan 2013 at 11:20

  Bir sağlık sitesinde, mutlu evlilik için özel bir bölüm bulunması çok anlamlı, çok hoşuma gitti. Gerçekten, evde evliliğinde mutlu olan insanın sağlığı da daha iyi olur.

  Ben tavsiyeniz olan e-booklar hakkında bilgi rica edecektim. Mutlu evlilik hakkındaki bu elektronik kitaplar gerçekten faydalı mıdır? Uzmanlar tarafından mı yazılmış, işe yarar mı? Almayı düşünüyorum da, bir fikir veren olur mu?

  • Burcu

   17 Mayıs 2013 at 13:15

   Selam. Nermin Hanım, buradaki e-kitaplardan hangisini almayı düşünüyorsunuz, bilmiyorum, ama ben iki tanesini okudum, O ikisi için fikrimi söyleyebilirim, diğerlerini henüz almadım.

   Ben önce “Kadın Erkek” kitabını almıştım. Aile danışmanı olan iki psikolog tarafından yazılmış. Kesinlikle harika bir kitaptı, bizim evdeki etkisi de harika oldu :D

   Bu kitabı beğenince, bir ay sonra “Kocanın Kalbine Gir” kitabını aldım. O da çok samimi bir tarzda, kolay anlaşılır ve akıcı bir dille yazılmış. Onu daha çok beğendim diyebilirim, ama kesinlikle ikisi de okunmalı. Evlilikteki mutluluk durumunuz ne olursa olsun, mutlaka faydası olur. Tavsiye ediyorum.

 3. Mine Tek.

  20 Nisan 2014 at 10:12

  Bütün evli çiftlere Mutlu Evlilik diliyorum. Mutluluğu yakalayamayanların da bu sayfaya rastlamasını diliyorum. Eminim bu yazı şimdiye kadar birçok yuvayı dağılmaktan kurtarmıştır. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner