■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı

Yazının Tam Başlığı: Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı - -


3 Yorum

 1. Burçak

  18 Ocak 2014 at 23:37

  Anne Bebek Ürünleri Fuarı’na gidip gezdim. Bebeğim için çok güzel bebek ürünleri buldum. En çok hoşuma giden nokta da, bu sitede tavsiye edilen hemen bütün firmaları fuarda görmek oldu. Bize gerçekten düzeyli ve kaliteli tavsiyelerde bulunduğunuzu bir kez daha gördüm. Anne ve Bebek Ürünleri Fuarı’nı düzenleyenlere de size de teşekkür ederim.

 2. Sibel

  06 Mayıs 2014 at 09:17

  2014 Anne Bebek Ürünleri Fuarı’nı ziyaret edip çok beğenmiştim. 2015 Anne Bebek Ürünleri Fuarı’nı da denk getirip görürüm umarım. _

 3. Ayfer

  08 Mayıs 2014 at 12:16

  Anne bebek ürünleri fuarı 2015, hangi tarihte olacak acaba? 2015 Anne bebek fuarı tarihi şimdiden belli midir? _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner