■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yazının Tam Başlığı: Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? - -


5 Yorum

 1. Bebek telsizi kullanıyorum

  20 Mayıs 2013 at 18:25

  Bu bilgilendirici yazı için sağolun. Ben 2 aydır bebek telsizi kullanan bir anneyim. Yazıda anlattığınız gibi gerçekten de bebek telsizi sayesinde çok rahat ettim. Diğer annelere de tavsiye ederim, çok pahalısından olmasına gerek yok, keselerine uygun ucuz bir bebek telsizi alıp kullansınlar. Bebek telsizi salonda televizyonun yanında iken bir kez parazit olayı yaşadım, bir daha bebek telsizi ile ilgili bir sorun yaşamadım. Büyük rahatlık.

 2. Burçak

  07 Şubat 2014 at 17:09

  Bebek telsizi kullanmak, gerçekten büyük bir rahatlık. Çok ucuz modellere değil, kaliteli bebek telsizleri ne yönelmek en doğrusu. Ama, fiyatını hak eden, özellikleri iyi olan bebek telsizi modelleri seçilmeli. Ben oğlum için GenelÇarşı.com sitesinden, Weewell 810 marka görüntülü bebek telsizi aldım, çok memnun kaldım. Rahatça tavsiye ederim. Ben aldığımda fiyatı biraz daha yüksekti, şimdi fiyatı da inmiş. Ama internetten aldığım için yine de avantajlıyım, mağazalarda %20-25 daha pahalı.

  Bu arada, bebek telsizinin kullanma kılavuzunu kaybettik. Site yönetimi bana bu konuda yardımcı olabilir mi acaba?

 3. Gülşah H. Ankara

  16 Şubat 2014 at 22:21

  “Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?” başlıklı yazınız sayesinde, çok iyi bir bebek izleme sistemi edindik. Bir arkadaşım, mağazada beğenip aldığı bir bebek telsizi için çok pişmandı, hiç memnun kalmamıştı, aynı şey benim de başıma gelir mi diye endişeliydim. Sizin tavsiyeleriniz ile bilgilendim ve tavsiye ettiğiniz Weewell Wmv900 Uzaktan İzleme Sistemini satın aldım. Bir aydır kullanıyoruz, keyfimize diyecek yok. :D Ben işteyken bebeğime babaannesi bakıyor, ben de oturduğum yerden ikisine bakıyorum. Çok güzel oldu. Bu arada, benzerleri iki misli fiyattaymış, bunu da öğrendim. Tavsiyeniz için çok ederim. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner