■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Erkekte Kısırlık Nedenleri

Yazının Tam Başlığı: Erkekte Kısırlık Nedenleri

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Erkekte Kısırlık Nedenleri - -


3 Yorum

 1. İktidarsız değil, kısırım

  26 Ocak 2014 at 18:16

  Merhaba. Evlendikten 2 yıl sonra muyenede kısır olduğumu öğrendim. Bence diğer hastalıklar gibi bir hastalık bu da. Ama çevremde kısır olduğumu duyan herkeste alaycı bir tavır görmekten çok sıkıldım. Kısırlık konusuna sanki iktidarsızlık gibi bakıyorlar ve kısırlığı alay konusu yapıyorlar. Gerçi iktidarsızlık da sonuçta bir hastalık, onun da alay edilecek bir yanı yok, ama en azından kısırlıkla iktidarsızlığı karıştıranlara yönelik yazılar da yazmanızı, insanları iktidarsızlık ve kısırlık konusunda daha iyi bilgilendirmenizi rica ediyorum.

 2. Anonim

  19 Mayıs 2014 at 02:50

  Erkekte kısırlık nedenleri yazısı için teşekkür etmek istedim. İyi günler.

 3. Efekan

  22 Kasım 2014 at 17:38

  Erkekte kısırlık veya erkek kısırlığı konusu, kadın kısırlığı kadar doğal bir olaydır. Hatta, erkeğin üzerindeki psikolojik baskı düşünülürse, belki kadındaki kısırlıktan daha da normal karşılanmalıdır.

  Ancak, yakın zamanlara kadar ailenin çocuksuz olmasının nedeni doğrudan doğruya kadından bilinirdi. Son yıllarda erkek kısırlığının da rahatça dile getirilebiliyor olması, önemli bir gelişme.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner