■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kadında Kısırlık Nedenleri

Yazının Tam Başlığı: Kadında Kısırlık Nedenleri

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kadında Kısırlık Nedenleri - -


2 Yorum

 1. Kadında Kısırlık Dert

  28 Ocak 2014 at 23:45

  Kadında kısırlık konusu çok güzel ele almışsınız. Bende kısırlık problemi olduğunu, evlenmeden önce, kontrole gittiğimizde öğrendim. Nişanlım bunu hiç sorun yapmadı, planlandığı şekilde evlendik. Ama akrabalar ve çevremizdeki diğer insanlar, “3 yıl oldu, hadi artık çocuk istiyoruz” diye, önceleri takılmalarla rahatsız etmeye başladılar. Sonra, bende kısırlık problemi olduğunu anlamış gibi, üzerimde öyle bir baskı kurmaya başladılar ki, anlatamam.

  Kadında kısırlık, erkeklerden daha sık rastlanan bir olay olduğu halde, insanlar bir türlü kadında kısırlık olayını kabullenemiyor. Sanki dünyadaki bütün problemlerin sebebi benim çocuksuz olmammış gibi, utanmasalar dövecekler. Bir yandan kısırlık tedavisini sürdürüyorum, bir yandan da bu sosyal problemlerle boğuşuyorum. Kadında kısırlık, gerçekten bir dert.

 2. Vahide

  14 Temmuz 2014 at 15:07

  Kadının kısır olması niye bir suç veya ayıp sayılsın, toplumdaki bu önyargıyı anlamıyorum. Bu bir hastalıksa, erkek de kadın da kısır olabilir. Bazıları da “soyum sürmeli” takıntısıyla bu kısırlık olayını kabullenemiyor. Senin soyunun ne özelliği var kardeşim? Senin soyun sürmese ne olur? İnsanlık için çok önemli bir kayıp mı? _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner