■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kısırlık Nedir, Kısırlık Hakkında Temel Bilgiler

Yazının Tam Başlığı: Kısırlık Nedir, Kısırlık Hakkında Temel Bilgiler

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kısırlık Nedir, Kısırlık Hakkında Temel Bilgiler - -


2 Yorum

  1. Kısırlık Doğal Doğum Kontrolü

    30 Ocak 2014 at 10:43

    Kısırlık konusu, çocuk sahibi olmak isteyen aileler için elbette üzücü bir şey. Ancak, çocuk yaptığı zaman da 10-12 tane yapan toplum kesimleri de var. Onlar için zaten, insanın “kısırlaştırmak gerekir” diyesi geliyor. Kısırlık rahatsızlıklarının o toplum kesimlerinde yoğunlaşması ne güzel olurdu…

  2. Ayten K.

    31 Ocak 2014 at 18:28

    Kısırlık hakkında verdiğiniz bilgiler için ben de teşekkür ederim. Kısırlık konusu, maalesef konuşulması pek kolay olmayan konulardan biri. Kısırlık tedavisi görmekte olan, 5 yıllık evli bir kadınım, hâlâ kısırlık konusunu rahatça konuşamıyorum.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner