■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 1

Yazının Tam Başlığı: Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 1
(1.048 oy, 5 üzerinden: 5,00. Yazıya oy verin. )Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 1 - 8 Aralık 2012 -


2 Yorum

  1. Ayşegül

    13 Şubat 2014 at 11:32

    Sağlıklı alışveriş konusuna dikkat çekmeniz, çok iyi olmuş. Ülkemizde ekonomik şartlar kötüleştikçe, sağlıklı alışveriş yapmayı unuttuk, sadece hesaplı alışveriş için uğraşır olduk. Halbuki, sizin de değindiğiniz gibi, sağlıklı alışveriş zaten aynı zamanda hesaplı alışveriştir. Alışveriş ederken satın alınan pahalı ürünler, genellikle sağlıksız ürünlerdir. Sağlığımıza zararlı katkı maddeleri fiyatı arttırır ve bu fark da bize ödettirilir.

  2. Vedat Y.

    18 Nisan 2014 at 15:47

    Sağlıklı alışveriş için püf noktaları yazı dizisinin 3 bölümünü de okudum, üçü birlikte ele alındığında harika bilgilendirici bir yazı. Sağlıklı alışveriş konusundaki bu bilinçlendirme çabanızdan dolayı size çok teşekkür etmek istedim. _

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

sitemap -- sitemap

banner