■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 2

Yazının Tam Başlığı: Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 2

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sağlıklı Alışveriş İçin Bazı Püf Noktaları – 2 - -


2 Yorum

  1. Ayşegül

    13 Şubat 2014 at 11:42

    Sağlıklı alışveriş etmek, her geçen gün zorlaşıyor. Özellikle sağlıklı yiyecek bulmak, katkı maddeleri yüzünden neredeyse imkânsız duruma geldi. Katkı maddeleri, yiyeceklerimizi yiyecek olmaktan çıkardı. Artık hepsi plastikten yalancı yiyecekler. Hani çocukların oynaması için yapılan plastik yiyecekler vardır ya, biz artık onları yiyoruz. Yiyeceklerimize konarak, bizi yavaş yavaş (bazısı oldukça hızlı) bizi zehirleyen katkı maddeleri, sağlıklı beslenme ve sağlıklı alışveriş kavramlarını alt-üst etti. Sağlıklı alışveriş hakkında bilgilendirici yazılarınız için teşekkür ederim.

  2. Günnur

    19 Nisan 2014 at 05:51

    Sağlıklı alışveriş, ülkemizde her geçen gün daha zor ve daha hayati bir şart oluyor. Kanser hastalarını çoğaltmaya azmetmiş olanlar ve bundan kazanç sağlayanlar var. Tıp ilerledikçe, kanser çoğalıyor, birilerinin cepleri doluyor. İnsanları harcayarak kazanılan paralar haram olsun. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner