■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 3

Yazının Tam Başlığı: Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 3

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 3 - -


2 Yorum

 1. Ayşegül

  12 Şubat 2014 at 19:30

  Bir bankada çalışıyorum. Bizden her zaman şık, hatta şıkır şıkır giyinmemiz isteniyor. Topuklu ayakkabı giymek ise neredeyse birinci kural. Bütün gün topuklu ayakkabı giyiyorum ama, yaşadığım rahatsızlığı bana sorun.

  Sağlıklı ayakkabı nasıl seçilir konusundaki yazılarınızı okuyunca, ayakkabı seçiminde yaptığım hataları net olarak anladım. Sağlıklı ayakkabı seçimi için tavsiye ettiğiniz ayakkabı markaları ve internet siteleri için teşekkür ederim. Sizin tavsiyenizle geçen hafta internetten bir ayakkabı satın aldım. Bu, benim internetten yaptığım ilk alışverişti. Biraz tedirgindim, ama boşunaymış. Yeni ayakkabım iki gün içinde kepıma kadar geldi. Parasını kapıda, kargo elemanına ödedim. Herşey harika oldu. Ayakkabıyı beş gündür giyiyorum, o da harika. Dünya varmış diyorum ve size teşekkür ediyorum.

 2. Ferda

  20 Nisan 2014 at 14:54

  Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? Bu konuya önem verip, birkaç yazı birden yayınlamışsınız. Hepsini okudum, çok beğendim. Hayatımız boyunca bizi taşıyan ayaklarımızın sağlığına galiba yeterince önem vermiyoruz. Ama ben bundan sonra ayak sağlığı konusuna önem vereceğim. Size teşekkür ederim. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner