■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Yaşlanma ile Oluşan Değişimler

Yazının Tam Başlığı: Yaşlanma ile Oluşan Değişimler

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Yaşlanma ile Oluşan Değişimler - -


2 Yorum

  1. Kâmil

    22 Şubat 2014 at 11:39

    Vücudumuzda yaşlanma ile ortaya çıkan değişimlerin geneline yaşlanma belirtileri diyebiliriz sanırım. Yaşlanma belirtileri görülmeye başladığında yaşlanma olgusunu kabullenip, ona göre bakım ve tedavi görmeye başlamak gerekiyor. Ama özellikle hanımlarda, yaşlanma olgusunu kabullenmek güç olduğu için, bence bu özel yaşlanma tarzı hayata geçmeyi çok erteliyorlar. Bu da yaşlanma belirtilerinin özellikle dışarıdan görünmeyen çeşitleri açısından kötü oluyor. Yaşlanma olayının sadece dışarıdan görülen belirtileri üzerinde durmak yerine, genel olarak bilinçli davranılması şart.

  2. Ruşen

    05 Temmuz 2014 at 19:06

    Yaşlanma konusu, bilinen bazı konulardaki bilgileri tersine çeviriyor sanırım. Yaşlanma ile birlikte insan vücudunda oluşan değişimler, bilinen eski sağlık bilgilerini yeni baştan elden geçirmeyi gerekli kılıyor. Ben en çok, güneş ışınlarının etkisi konusundan etkilendim. Yaşam boyu güneşin faydaları hakkında bilgiler toplayıp, vücudumuzun D vitamini üretmesi için güneş ışınlarından faydalanmanın önemi üzerine yoğunlaştık. Yaşlanınca bu bilginin tersine dönmesi ve güneş ışınlarından korunma gereğinin ortaya çıkması, ilginç bir değişim bence. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner