■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ev Yoğurdu Yapım Tarifi

Yazının Tam Başlığı: Ev Yoğurdu Yapım Tarifi

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ev Yoğurdu Yapım Tarifi - -


3 Yorum

 1. Feride

  25 Mayıs 2013 at 04:35

  Ev yoğurdu yapmayı ne zamandır istiyordum. Daha önce internette bulduğum iki tane ev yoğurdu tarifini deneyip hüsrana uğrayınca, uzun bir zaman denememiştim. Sizin “Ev Yoğurdu Yapım Tarifi” yazınızdaki ev yoğurdu tarifini görünce, “bu değişik ama mantıklı görünüyor” deyip denedim. Bu sefer çok güzel oldu. Artık yoğurdumu sizin tarifinizle evde kendim yapacağım, marketlerde satılan katkılı yoğurtlardan almak zorunda kalmayacağım. Sağolun.

  • Hayriye

   22 Kasım 2014 at 22:20

   Ev yoğurdu tarifi için teşekkür ederim. Buradaki yoğurt yapım tarifini aylar önce görüp okumuştum, o zamandan beri evde yoğurt yapıyorum. Evde yoğurt yapacak olanlara tavsiyem, ne yapıp edip, pastörize olmayan doğal günlük süt bulmalarıdır. Pastörize sütle evde yapılan yoğurt, çok sulu ve gevşek oluyor; katı yoğurt olmuyor. Bu amaçla, yoğurt yapımında kullanmaya uygun süt satan firmalar veya markalar var, onları arayıp bulabilirsiniz.

 2. Serpil Taştan

  15 Aralık 2013 at 01:45

  Evde yoğurt yapılışı hakkında çok güzel bir yoğurt tarifi. Bu yazıyı dün bulmuştum, denedim, ilk defa istediğim gibi katı kıvamlı bir yoğurt yapabildim. Ayrıca daha önce yaptıklarım hep ekşimsi oluyordu, ilk defa tatlı yoğurt yapabildim sayenizde. Çok teşekkür ederim.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner