■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 2

Yazının Tam Başlığı: Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 2

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Seçilir? – 2 - -


2 Yorum

  1. Bekir

    12 Şubat 2014 at 19:20

    Ayakkabı, giyinmede önemli ihtiyaçlardan biri, giyimin tamamlayıcısı. Sağlıklı ayakkabı ise, sağlıklı giyim konusunun belki en önemli bölümü. Sağlıklı ayakkabının özellikleri nelerdir, sağlıklı ayakkabı nereden alınır, sağlıklı ayakkabı satan yerler, sağlıklı ayakkabı satın alabileceğimiz güvenli satış siteleri vb… Bu konularda bilgiler ve tavsiyeler verirseniz çok minnettar kalacağım.

  2. Ceren

    22 Nisan 2014 at 08:10

    Ayak sağlığı için sağlıklı ayakkabı seçmeyi bilmek, tabii ki çok önemli. Sağlıklı doğru ayakkabı satın almak hakkında verdiğiniz bilgiler, açıkçası benim ufkumu açtı, size teşekkür etmek istiyorum. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner