■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■
TürkçeEnglishDeutschFrançaisEspañolNederlands
by Transposh - wordpress için çeviri eklentisi

Doğal Bir Cilt SıkılaştırıcıYazının Tam Başlığı: Doğal Bir Cilt Sıkılaştırıcı
(1.642 oy, 5 üzerinden: 5,00. Yazıya oy verin. )
cilt-sikilastirici-maske2-ailecesaglik.com

Şişme ve sarkmalar için cilt sıkılaştırıcı …

Cilt sıkılaştırıcı, bazı durumlarda gerekli bir uygulamadır. Yanlış beslenme alışkanlıkları ve fazla kilolar nedeniyle cilt ödem toplayabilir, bozulabilir, yağlanabilir, şişebilir ve sarkabilir. Özellikle diyetlerle uygulanan kilo kayıpları ertesinde, sağlıksız şekilde hızlı zayıflamalardan sonra, deride oluşan sarkmalar, çatlaklar veya şişmeler, oldukça üzücü durumlar yaşatabilir. Bu sorunların giderilmesi için doğanın sunduklarından yararlanabilirsiniz.

Hazır olanlarını tercih edin

Bu amaçla hazırlanmış cilt sıkılaştırıcı doğal karışımları kolayca bulup satın alabilirsiniz. Evde kendi yapacağınız doğal cilt sıkılaştırıcı karışımlar, oranların doğru ayarlanamaması, steril ortamda hazırlanmaması, karışıma konacak bazı doğal ürünlerin bulunamayıp, karışımın eksik veya yanlış olması gibi sakıncalar taşır. Kendi yapacağınız cilt sıkılaştırıcı karışımların oranlarını doğru yapamayacak olmanız veya gerekli maddeleri eksik koymanız yüzünden, yarardan çok zarar verebilir. Ayrıca, bu tür ürünlerin evde yapılmaya çalışılması için genellikle öne sürülen “daha ucuza maletme” gerekçesi de, doğru bir varsayım değildir. Genellikle, yararının daha az olmasına ve riskli bir girişim olmasına karşın, hesapladığınızda, hazır satılandan daha pahalıya  malolduğunu görürsünüz. Bu nedenle, bir fikir olması için, evde yapılabilecek karışımlar hakkında bilgi vermekle birlikte, bu cilt sıkılaştırıcı karışımların ve diğer ürünlerin, eksiksiz olarak ve bilimsel şekilde yapılmış olanlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu önemli hatırlatmadan sonra, gelelim evde yapabileceğiniz bir cilt sıkılaştırıcı tarifine…

Doğal cilt sıkılaştırıcı için gerekli malzeme:

5 tane limonun suyu
Bir şişe gliserin
Yarım kg kırmızı acı biber
Bir şişe biberiye yağı

Biberiye yağını ve gliserini aktarda hazır olarak bulabilirsiniz. Diğer malzeme olan limon ve kırmızı acı biber ise kolayca bulunabilen malzemedir.

Doğal Sıkılaştırıcı Karışımın Hazırlanması:

Gerekli bütün malzeme hazır edildikten sonra, önce kırmızı acı biberler haşlanır. Cilt sıkılaştırıcı yapmak üzere haşlanan biberler, limon suyunda ezilir. Bir şişe gliserin ve bir şişe biberiye yağı da eklenerek, hepsi birden blender ile karıştırılır. Karışımın hazırlanması bitmiştir, ama henüz kullanılacak durumda değildir. Elde edilen bu karışımın en az üç gün, serin bir yerde, ışık almadan bekletilmesi gerekiyor. Bu amaçla, cilt sıkılaştırıcı karışımı koyduğunuz şişeyi veya kavanozu, alüminyum folyo ile sarıp, buzdolabında bekletebilirsiniz.

Doğal Cilt Sıkılaştırıcının Kullanımı:

Evde hazırladığınız bu doğal cilt sıkılaştırıcı karışımı, her gün düzenli olarak kullanmalısınız. Eğer mümkünse karışımı cildinize sürdükten sonra, o halinizle güneşlenin veya egzersiz yapın. Karışımın cildinizde bir saat kalması gerekir. Bir saatlik sürenin sonunda cildinizi ılık suyla yıkayın.

Bu doğal cilt sıkılaştırıcı düzenli olarak kullanıldığınızda, cildinizde gözle görülür derecede bir iyileşmenin olduğunu; şişliklerin azaldığını, cildin sıkılaştığını ve yenilendiğini göreceksiniz.

cilt sıkılaştırıcı

Bu doğal cilt sıkılaştırıcı tarifini mutlaka deneyin, işe yarıyor

Son Gelen Aramalar:

Doğal Bir Cilt Sıkılaştırıcı - 24 Ekim 2012 -

Bu sağlık sitesi size neler sağlar? Öncelikle belirtmek gerekir ki, bir sağlık sorununuz olduğunda temel davranış, bir hastaneye ve doktora başvurmak olmalıdır.


Ancak bu başvurudan önce, çok doğal olan endişelerinizi ve merakınızı gidermek için, rahatsızlığınız hakkında bir ön bilgiye sahip olmanın birçok yararları vardır.

Bu ön bilinç sayesinde, hastalığınız için hangi özel hastane veya devlet hastanelerinin hangi bölümlerine başvurmanız gerektiğini bilirsiniz.

Doktora şikâyetinizi anlatırken, ona yardımcı olacak bilgileri daha doğru olarak verebilirsiniz.

Doktorun size uygulayacağı muayen ve tedavi yöntemlerinin neler olduğu hakkında önceden kısa bir ön bilgiye sahip olmak, size ve doktorunuza rahatlık sağlar.

Ameliyat gereği, yöntemleri ve ameliyat ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak, bu konudaki tercihlerinizi ve kararlarınızı kolaylaştırır. ...
Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sitemap -- sitemap