■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anti-Aging Hakkında Bilimsel Çalışmalar – 1

Yazının Tam Başlığı: Anti-Aging Hakkında Bilimsel Çalışmalar – 1

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anti-Aging Hakkında Bilimsel Çalışmalar – 1 - -


2 Yorum

  1. Tülay

    18 Aralık 2013 at 17:36

    Sitenizdeki bütün yazılar gibi, yaşlanma karşıtı bilimsel çalışmalarla ilgili bu yazılarınızı da bir solukta zevkle okudum. Bunun gibi, sağlık konusunu bilimsellikten uzak, magazinsel yönden ele alan siteler yerine, burada gerçek bilgilere ulaşabiliyorum. Anti aging konusunda yapılan bilimsel çalışmalar konusunda da sayenizde oldukça bilgilendim. Evet, ben de erkenden yaşlanmak istemiyorum, yaşlanmayı engelleyen beslenme ve yaşlanmayı geciktiren yaşam tarzı hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

  2. Arda

    23 Mayıs 2014 at 08:58

    Anti-aging konusunun, televizyonlardaki sabah programlarında boy gösteren bazı sözde doktorlara bırakılması yerine, böyle bilimsel çalışmalarla ele alınması çok iyi ve çok doğru. Gençleşmek, genç kalmak, genç ve güzel görünmek, yaşlanmayı önlemek, ikinci bahar gibi magazinsel şekilde ele alınan anti-aging konusu aslında bir sağlık konusudur. Olaya böyle bakılırsa, anti-aging yolunda daha ciddi ilerlemeler olabilir. Bu konuyu bilimsel açıdan ele aldığınız için sizi tebrik ederim. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner