■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Engelli Olunacaksa, En İyisi Kör Olmak

Yazının Tam Başlığı: Engelli Olunacaksa, En İyisi Kör Olmak

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Engelli Olunacaksa, En İyisi Kör Olmak - -


2 Yorum

 1. hafize

  21 Nisan 2013 at 22:05

  Aslında engelli olmak Türkiye’de zor, bence… Bana gelince, benim bir gözüm, kör değil ama görme kaybı var, ayrıca şaşı… Sebebi maddi durum ve ailemin okumamış olması; gerçi onları da suçlamıyorum artık, kader deyip geçiyorum. Sadece insanlara bakarken, insanların acaba onlara mı bakıyorum ya da başkasına bakarak bişey mi anlatıyorum, diye bazen bana dedin diye cevap alıyorum. Bekarken çok üzüldüğüm bi nokta da, yolda yürürken çocukların “anne bu abla niye böyle bakıyo” demeleri, beni çok üzerdi; ama artık 2 çocuklu bir anneyim, hiç çekinmeden çocuklarımla göz teması kurabiliyorum, onlar bana anne neden gözlerin böyle diye hiç sormadılar ve onların sayesinde artık geceleri ağlamıyorum. Onlar benim her şeyim, bu sebeple de anneme kızmıyorum, neden beni doktora götürmedi de koca karı ilaçlarıyla iyileştirmeye çalıştı diye, artık kızmıyorum. İşte herşey çok eskiden olmuş, şimdiki zamanla, eski zaman bir olamaz. Yazdıklarımda bir yanlışım olduysa affedin. 🙂

  • Ailece Sağlık

   26 Nisan 2013 at 13:02

   Hafize hanım, yazıya eklediğiniz bu güzel katkınız için teşekkür ederim. Yaşadıklarınızı ve durumunuzu çok güzel ifade etmişsiniz. Yanlışlık sizde değil, sizi üzen insanlarda olduğuna göre; siz başınız dik yürüyün, başını yere eğmesi gerekenler, yanlış davranış sergileyenlerdir. Onların ne dediği, ne düşündüğü, yaşamınızda ufacık bir olumsuz etki bile yapmamalı. Mutluluklar dilerim.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner