■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Astım Hastalığı Nedir? Nasıl Oluşur?

Yazının Tam Başlığı: Astım Hastalığı Nedir? Nasıl Oluşur?

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Astım Hastalığı Nedir? Nasıl Oluşur? - -


2 Yorum

  1. Meral Oktay

    27 Mayıs 2013 at 22:36

    Bu çok yararlı bir yazı olmuş. Astım hastalığı konusunda halkımız pek bilgi sahibi değil. Astım hastalığı için yapılması gerekenler bilinmiyor. Astım hastalığı biraz dikkat edilirse; çok rahat geçirilebilir. Dr. Anyon ürünlerinin çok işe yaradığını kullanan birisi olarak söyleyebilirim. Astım hastalığı toz, koku ve polenlerle çok çekilmez bir hal alıyor. Dr. Anyon bunları yok ediyor. Yazıdaki bilgilendirme için teşekkür ederim.

  2. Yasemin 67

    20 Nisan 2014 at 14:09

    Astım Hastalığı Nedir ve Nasıl Oluşur başlıklı bu yazınız ve yine astım hastalığıyla nasıl yaşanacağına dair diğer yazılarınız için teşekkür ederim. Benim için çok yararlı oldu. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner