■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Yaşlı Hastalıkları Nelerdir?

Yazının Tam Başlığı: Yaşlı Hastalıkları Nelerdir?

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Yaşlı Hastalıkları Nelerdir? - -


2 Yorum

  1. Kemal

    23 Şubat 2014 at 09:30

    Yaşlı hastalıkları veya yaşlılık hastalıkları konusuna giren hastalıkları genel olarak isimlendirip, “yaşlılık hastalığı” deyimini kullananlar var. Halbuki yaşlılık hastalığı diye bir şey olmaz. Yaşlılarda görülen hastalıklar, yaşlı olmayanlarda da görülebilen hastalıklardır. Sadece, güçten düşmüş oldukları ve vücut dirençleri azalmış olduğu için, bazı hastalıklar özellikle yaşlılarda daha çok gelişme fırsatı buluyor. Yaşlılarımıza iyi bir bakım sunmak için, yaşlı hastalıkları konusunda bilgilenmemiz iyi olur, size bu bakımdan teşekkür etmek isterim.

  2. Perihan F.

    11 Mayıs 2014 at 06:55

    Yaşlılık veya ihtiyarlık hastalıkları konusu, önemle ele alınmalı. İhtiyar hastalıkları denince, çevremizde gördüğümüz ihtiyar kişilerden bildiğimiz ihtiyar hastalıkları aklımıza geliyor. Bunlar da genellikle vücudun kendini koruma gücünün azalmasıyla ilgili hastalıklar oluyor. Bence vücudu kuvvetlendirici bir beslenmenin önemi burada ortaya çıkıyor. İhtiyar hastalıklarına karşı, gençleştirici ve kuvvetlendirici beslenme diyorum. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner