■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Evlilik İçinde Karşılıklı İlişkiler ve Çatışmalar

Yazının Tam Başlığı: Evlilik İçinde Karşılıklı İlişkiler ve Çatışmalar

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Evlilik İçinde Karşılıklı İlişkiler ve Çatışmalar - -


2 Yorum

 1. Burcu

  07 Ağustos 2013 at 22:16

  Ah, bu evlilik içi çatışmalar ve tartışmalar, bizde ne çok vardı… Allah’ım şimdi hatırlıyorum da… Çok mutsuzdum. Sonra, bu siteyi buldum. “İstenirse, mutlu evlilik mümkündür” tarzındaki yazılardan etkilendim. Yazıların altında tavsiye edilen e-kitaplardan alıp okudum.

  Şimdi mi? Sanki sihirli bir değnek dokunmuş gibi, sanki o cehennem gibi evlilik başkasının başına gelmiş gibi… Harikayız, mutluyuz. Maşallah deyin, nazar değmesin :D

 2. Harun E.

  08 Ağustos 2014 at 15:57

  Evlilik içinde veya aşkta karşılıklı anlaşmazlıklar ve çatışmalar yaşayan herkese, buradaki yazıları okumalarını tavsiye ediyorum. Ben çok faydasını gördüm. Evli veya değil, ilişkide sorunlar yaşayan herkes, bu sitenin “Evlilik ve İlişkiler” bölümündeki yazıların hepsini okusun. Hatta evlilik veya aşk ilişkisinde sorunlar yaşamayanlar bile, bu yazıları okumalı.

  Biliyorum, yazdıklarım sanki reklâm gibi oldu, ama ben bu sitenin sahiplerinden biri değilim, sadece bu yazılar sayesinde mutluluğu sonunda yakalamış biriyim. Bu mutluluk herkese nasip olsun isterim. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner