■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Hemşireler Günü ve Haftası, 12 – 18 Mayıs

Yazının Tam Başlığı: Hemşireler Günü ve Haftası, 12 – 18 Mayıs

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Hemşireler Günü ve Haftası, 12 – 18 Mayıs - -


3 Yorum

 1. Şükran

  18 Mayıs 2013 at 02:17

  Ben de bir hemşireyim. Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası bütün meslektaşlarıma kutlu olsun. Bu kutlama hemşireler haftasının son gününde olabildi, ama artık idare edin. Eli yüzü düzgün bir hemşireler günü yazısını ancak bugün bulabildim, ben de bugün kutluyorum. Hastanelere geldiğinizde lütfen hemşirelere kibar davranın, unutmayın ki onlar size iyi davranmak için eğitim almışlardır. İşimiz gerçekten fedakarlık gerektiriyor. Bu yorucu işimiz karşılığında bir güleryüz ve bir teşekkürden başka bir şey de beklemiyoruz.

 2. Geçmiş Hemşireler Günü Kutlu Olsun

  22 Mayıs 2013 at 01:13

  Şefkat melekleri olan hemşirelerimize buradan teşekkür etmek istiyorum. Günü geçmiş de olsa hemşireler günü hakkında düşüncemi söylemek istedim. Her meslek içinde kötüler vardır, hemşireler arasında da anlayışsız, hastalara ve hasta yakınlarına kötü davrananlar olabilir. Yine de bu istisnalar, hemşirelik mesleğinin kutsallığını ortadan kaldırmaz. Hastasıyla ilgilenilmeyen bir hasta yakını duygusal olarak paniğe kapılıp saldırgan olabilir. Ama lütfen hemşireleri kendi tarafınızda görün, onlara kötü davranmayın.

 3. Dr. Muammer

  12 Mayıs 2014 at 09:52

  Hemşireler Günü ve Haftası, tüm beyaz meleklerimize kutlu olsun. Minnet ve sevgilerimle… _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner