■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Sigarayı Bırakmak İçin Hapse Girdi

Yazının Tam Başlığı: Sigarayı Bırakmak İçin Hapse Girdi

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Sigarayı Bırakmak İçin Hapse Girdi - -


5 Yorum

 1. Osman T.

  13 Mayıs 2013 at 20:35

  Çok güzel bir yazı. Sigaraya bir kez paçasını kaptırmış olanlara 2. sınıf insan muamelesi ve baskı yapmak yerine, yeni nesillerin sigaraya başlamasını önlemek lazım. Önemli olan sigarayı bırakmak değil, bir kez başlamamak. Bu kadının durumu da bunu ispatlıyor.

 2. Zeynep

  14 Mayıs 2013 at 18:17

  Ben sigarayı hayatımda içmedim. İçenlerin sigarayı bırakmak istediğine inanmıyorum. Sigara içenlere yapılan baskı ve yasakları destekliyorum. Hatta hepsini hapse tıkıp, sigarayı bırakıncaya kadar orada tutmak iyi fikir. Bence sigarayı bırakmak böyle mümkün olur.

  • Hassan

   15 Mayıs 2013 at 21:00

   Vay be!.. Sigarayı bırakmak düşüncem vardı, ama sigara içmeyenler Zeynep Hanım gibi faşizan düşünceli oluyorsa, sigarayı bırakmak pek iyi bir düşünce değil galiba. Nedir bu düşmanlık, bu kin yaaa…

   Oldu olacak, sigara içenleri toplayıp, gaz odalarına gönderin, sonra da toplu mezarlara atın, olsun bitsin. Yuh yani…

 3. Sigarayı Bırakmak mı?

  19 Mayıs 2013 at 14:55

  Sigara şirketleri ülkelerin yönetimini etkileyebiliyorken, sigarayı bırakmak görünümlü kampanyalar elbette samimi olmaz. Niyetleri gerçekten sigarayla savaşmak olsa, yazıda denildiği gibi, yeni nesillerin sigaraya başlamasını engellemek için çalışırlardı. Dostlar alışverişte görsün mantığıyla, sigarayı bırakmak isteyen ama bırakamayacağını bildikleri tiryakilere hücum ediyorlar. Bir yandan da yeni nesiller, dev sigara şirketleri için yeni müşteriler olarak yetiştiriliyor. Zeynep Hanım gibiler de, kukla gibi bu oyuna alet oluyorlar.

 4. Feride the Tiryaki

  14 Şubat 2014 at 08:51

  Sigarayı bırakmak düşüncesini uzun zaman kafamda taşıdım, defalarca denedim. Saha sonra, sigara içenlere düşmanca davranıldığını gördüm, tekrar tekrar düşmanca olaylar yaşadım. Artık sigarayı bırakmıyorum, bırakmayı düşünmüyorum. “Düşmanımın düşmanı dostumdur” demiyorum, ama sigara artık benim düşmanım değil. Başlamamış olanlar, başlamasın. Yeni nesillerin sigaraya başlamasına engel olunsun, ama böyle düşmanca davranarak değil. _

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner