■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Erkekte Ameliyatla Kısırlaştırma (Vazektomi)

Yazının Tam Başlığı: Erkekte Ameliyatla Kısırlaştırma (Vazektomi)
Erkekte ameliyatla kısırlaştırma, vazektomi

Erkekte Ameliyatla Kısırlaştırma (Vazektomi)

Vazektomi, ameliyatla erkeğin kısırlaştırılması yöntemidir. En etkili doğum kontrol yöntemlerindendir. Ancak bu yöntemin geri dönüşü yoktur.

Testislerde üretilen sperm hücreleri döl yolundan meni kesesine giderler.

Eğer bu döl yolu bağlanırsa artık üretilen spermler daha ileri gidemeyecektir. Dolayısıyla meni boşalacak ancak içerisinde sperm olmayacaktır.

Vazektomi yöntemi ile iğdiş edilme yani testislerin ameliyatla çıkartılması yöntemi karıştırılmamalıdır. Vazektomide sadece döl yolu kapatılmaktadır. Vazektomi yöntemi hastanede yatmayı bile gerektirmeden yapılan basit bir ameliyattır.

Vazektomi ameliyatı sonrasında erkeğin cinsel gücünde ve tatmininde herhangi bir değişiklik oluşmaz. Ayrıca; meninin miktarında da bir değişiklik olmaz.

Vazektomi yöntemi, yaşamının ilerleyen döneminde çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için uygun değildir. Çünkü, bu yöntem geri dönüşü olmayan bir yöntemdir.

Erkekte ameliyatla kısırlaştırma yöntemi uygulandıktan sonra döl yolunda kalmış spermler olabileceği ihtimali nedeniyle 2 ay süreyle dölleme riski devam eder. Bu nedenle vazektomi ameliyatı yapılan erkekler bu 2 aylık sürede başka bir yöntemle (prezervatif vb.) korunmaya devam etmelidir.

Erkekte Ameliyatla Kısırlaştırma (Vazektomi) İle İlgili Aramalar

erkek kısırlaştırma, ameliyatla kısırlaştırma, erkek doğum kontrol, vazektomi, vazektomi nedir, kısırlık, kısırlaştırma, doğum kontrolü …

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, vazektomi ameliyatı ücreti, vazektomi ucreti, vazektomi fiyatları, erkek kısırlaştırma ameliyatı, erkek kısırlaştırma, vazektomi ameliyatı fiyatı, vazektomi fiyati, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Erkekte Ameliyatla Kısırlaştırma (Vazektomi) - -


sitemap -- sitemap

banner