■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Akrep Sokması Durumunda İlk Yardım Nasıl yapılır? – Video

Yazının Tam Başlığı: Akrep Sokması Durumunda İlk Yardım Nasıl yapılır? – Video
Akrep sokması durumunda ilk yardım

Akrep Sokması Durumunda İlk Yardım

Akrep sokması durumu, genellikle kırsal kesimde yaşanan bir olay olarak bilinmesine rağmen, nerde ne zaman başımıza geleceği hiç de belli olmaz.

Kent yaşamında akrebin nasıl birşey olduğunu bile bilmeyen biri, gittiği tatil yerinde akrep sokması olayı yaşayabilir.

Veya şehirlerarası yollarda, molalarda, hiç bilmediğiniz bu durumu yaşayabilirsiniz.

Bu nedenle, akrep sokması durumunda yapılacak ilk yardım bilgileri, ihmal edilmemesi gereken, hiç beklenmedik zamanda can kurtarabilecek bilgilerdir.

Her akrep sokması olayı yaşamı tehdit edecek kadar tehlikeli değildir; ancak bir akrep sokması yaşadığınızda, her ihtimale karşı bir sağlık kuruluşuna başvurmanızı tavsiye ederiz.

Akrep sokması durumunda ilk yapılması gereken şeyler nelerdir? Akrep sokması ile ilgili ilk yardım nasıl yapılır? Bu sorulara kısa cevaplar için aşağıdaki bir dakikalık videoyu izleyiniz.

.

akrep sokması

.

Akrep sokması ilkyardım videosu:

Bu video, bir önceki yazımızda yer alan “yılan sokması” konusundaki videonun aynısıdır; akrep sokması ve yılan sokması konularını birlikte ele alan bu video, yaptığınız aramaların daha isabetli olması ve acil durumda bilgiye daha hızlı ulaşmanız için iki ayrı başlıkla sunuldu.

Akrep Sokması Durumunda İlk Yardım İle İlgili Aramalar

Akrep sokması, Akrep soktu, Akrep sokmasına ne yapılır, Akrep sokması ilk yardım, Akrep sokması tedavisi, Akrep sokması video, Akrep sokması videolu anlatım

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, akrep sokması ilk yardım, akrep sokmasında ilk yardım, akrep sokmasında yapılması gerekenler, akrep ve yılan sokması derleme, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Akrep Sokması Durumunda İlk Yardım Nasıl yapılır? – Video - -


sitemap -- sitemap

banner