Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır?

Bebek veya küçük çocuklar ellerine geçen heryşeyi ağzına götürme eğiliminde oluyor. Beslenme ve emme refleksiyle ortaya çıkan bu durum, annelerin korkulu rüyası.

Küçük çocuğunuz veya bebeğiniz, ağzına götürdüğü bir cisim yüzünden nefes alamaz duruma gelirse, bebeğin soluğu kesilirse, ne yapılır?

Böyle bir durumda, dışarıdan yardım istemek için zaman yoktur, orada bulunanlardan biri, eğer bu ilk yardım bilgisine sahipse, hemen müdahale etmelidir.

Böyle bir acil durum ortaya çıktığında, yani bebeğin boğazına kaçan birşey onun nefes almasını engellediğinde, gerekli ilk yardım bilgisini edinmek için zamanınız olmayacaktır.

Bu nedenle, bu videoyu hemen şimdi izleyin ve başka hayatların da kurtulmasını sağlamak için, bu sayfayı sosyal medyada herkesle paylaşın. Böylelikle birgün bir bebeğin hayatını kurtarabilirsiniz veya paylaşmak sayesinde böyle birşeye aracılık etmiş olabilirsiniz.

.

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video:


.

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video ile İlgili Aramalar

yabancı cisim yutmada ilk yardım, bebeğin boğazına birşey kaçması durumunda ilk yardım, nefes alamayan bebek, soluksuz bebek için ilk yardım, oksijen yetersizliği, cisim yutma, ilk yardım, acil yardım, videolu anlatım, video

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, bebeğin boğazına kıl kaçarsa, zayıflama.
.
İlgili Yazılar: