■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video

Yazının Tam Başlığı: Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır?

Bebek veya küçük çocuklar ellerine geçen heryşeyi ağzına götürme eğiliminde oluyor. Beslenme ve emme refleksiyle ortaya çıkan bu durum, annelerin korkulu rüyası.

Küçük çocuğunuz veya bebeğiniz, ağzına götürdüğü bir cisim yüzünden nefes alamaz duruma gelirse, bebeğin soluğu kesilirse, ne yapılır?

Böyle bir durumda, dışarıdan yardım istemek için zaman yoktur, orada bulunanlardan biri, eğer bu ilk yardım bilgisine sahipse, hemen müdahale etmelidir.

Böyle bir acil durum ortaya çıktığında, yani bebeğin boğazına kaçan birşey onun nefes almasını engellediğinde, gerekli ilk yardım bilgisini edinmek için zamanınız olmayacaktır.

Bu nedenle, bu videoyu hemen şimdi izleyin ve başka hayatların da kurtulmasını sağlamak için, bu sayfayı sosyal medyada herkesle paylaşın. Böylelikle birgün bir bebeğin hayatını kurtarabilirsiniz veya paylaşmak sayesinde böyle birşeye aracılık etmiş olabilirsiniz.

.

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video:


.

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video ile İlgili Aramalar

yabancı cisim yutmada ilk yardım, bebeğin boğazına birşey kaçması durumunda ilk yardım, nefes alamayan bebek, soluksuz bebek için ilk yardım, oksijen yetersizliği, cisim yutma, ilk yardım, acil yardım, videolu anlatım, video

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, bebeğin boğazına kıl kaçarsa, bebeğin boğazına yabancı cisim kaçması, Rüyada bebeğin boğazına çay kaşığı kaçması, bebeğimin ağzına kıl kaçtı, bebeğimin boğazına birşey kaçarsa, bebegin bogazina birsey takilmisa, bebegın kıl yutmasın, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Bebeğin Boğazına Kaçan Birşey Nasıl Çıkarılır? – Video - -


sitemap -- sitemap

banner