■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kanamalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır? – Video

Yazının Tam Başlığı: Kanamalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır? – Video
bayilma ve şok durumlarında ilk yardım

Kanamalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır?

Herhangi bir nedenle oluşan kanama olaylarında, kanı durdurmak için neler yapılır? Kanamalarda ilk yardım nasıl olmalıdır? Yaradan akan kan nasıl durdurulur?

Bu konularda yapılması gerekenleri yapabilmek için, öncelikle panik durumundan çıkıp sakin fakat hızlı olmak gerekiyor. O durumda en tehlikeli olan şey, kan kaybıdır.

Kaza geçiren kişinin kan kaybını önlemek için neler yapılması gerektiğini önceden biliyor olmak şarttır. Çünkü o acil durumda, neler yapılması gerektiğini öğrenmek için zamanınız olmayacaktır.

Ayrıca, kulaktan dolma sahip olduğumuz yanlış bilgilerle, hastanın durumunu daha da kötüye doğru ilerletme tehlikesi de vardır.

Bu nedenlerle, başımıza böyle birşey gelmeden önce, kanamalarda ilk yardım konusunu öğrenmek, hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar için yaşamsal önem taşır.

Bu nedenle, hemen şimdi aşağıdaki videoyu izleyin ve başkalarının da izlemesi için paylaşın.

.

.

Kanamalarda İlk Yardım – Video:


.

Kanamalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır? – Video İle İlgili Aramalar

kanama, kanamalar, kan nasıl durdurulur, kanama olayları, kanayan yara, kanı durdurma, kanamalarda ilk yardım, kanamada ilk yardım nasıldır, akan kan nasıl durdurulur, kanı durdurmak, kan kaybı, kanamaya ilk yardım, kesilme, kesik, yaralanma, video, videolu anlatım…

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, ilk yardım kanamalarda video, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kanamalarda İlk Yardım Nasıl Yapılır? – Video - -


sitemap -- sitemap

banner