■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kesik Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım

Yazının Tam Başlığı: Kesik Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kesik Türü Ev Kazalarında Önlemler ve İlkyardım - -


3 Yorum

 1. Kesik Şeklinde Kazalar

  30 Ocak 2014 at 13:53

  Kesik şeklinde ortaya çıkan ev kazaları hakkında çok güzel bir bilgilendirme yapılmış. Özellikle kesik durumunda uygulanacak olan turnike hakkında çok yerinde uyarılarda bulunulmuş. Kesik türü ev kazalarında en önemli iki nokta, kan kaybı ve kesiğin çabuk kapanmasını önleyen bir şeyler sürme durumudur. Her iki konu da kesik kazaları yazınızda hakkiyle ele alınmış. Bir aile hekimi olarak, size teşekkür ederim.

 2. SemaVer

  16 Şubat 2014 at 04:54

  Kesik türü ev kazalarında önlemler ve ilkyardım yazısı, gerçekten işime yaradı. Teşekkürler. Hem alınacakönlemleri, hem de kazanın oluşması durumunda yapılacak olanları anlatan komple bir yazı olmuş.

 3. Kitty,nin hayalleri?

  25 Haziran 2017 at 21:01

  Kesik türü ev kazalarında önlemler ve ilk yardım yazınız çok işime yaradı. Cam kırıldı ve kızımın koluna çok cam battı. Panikle ne yapacağımı bilmeden araştırırken bu site çok işime yaradı teşekkürler ?

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner