■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video

Yazının Tam Başlığı: Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video
Kalp masajı nasıl yapılır

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı

Herhangi bir nedenle şoka girmiş ve kalbi durmuş olan kişiye kalp masajı gerekebilir. Denizde boğulma olaylarında da suni teneffüs yanında genellikle kalp masajı da yapılması gerekli olur.

Kalp masajı, kalbin durduğu anlaşıldığında yapılır.

Kalbe dışarıdan uygulanan, kalp atışı ritminde basınçlar, uygun koşullarda kalbin yeniden çalışmaya başlamasını sağlayabilir.

Kalp masajı sayesinde, kalbi durmuş olan ve artık ölüm aşamasında olan çok sayıda kişi yeniden yaşama döndürülmüştür.

Sizin de kalp masajı yapmayı biliyor olmaız, çevrenizde bu duruma gelen birilerinin yaşamını kurtarabilir.

Kalp masajı nasıl yapılır? Suni teneffüs (suni solunum, hayat öpücüğü) nasıl yapılır? Bu bilgilere sahip olmak, acil durumlarda hayat kurtarabilir.

Videoyu dikkatle izleyin ve bu yaşamsal bilginin yayılması için, bu sayfayı sevdiklerinizle paylaşın.

.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı Videosu:

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video ile İlgili Aramalar

suni teneffüs, suni solunum, hayat öpücüğü, kalp masajı, kalp krizi, bayılma, ilk yardım, acil yardım, videolu anlatım, video

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı” – Video yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, kalp masajı ve suni tenneffus, kalp atışı nasıl olmalı yolda bayılan birine Kalp masajı yapıldı, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video - -


sitemap -- sitemap

banner