Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video

Kalp masajı nasıl yapılır

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı

Herhangi bir nedenle şoka girmiş ve kalbi durmuş olan kişiye kalp masajı gerekebilir. Denizde boğulma olaylarında da suni teneffüs yanında genellikle kalp masajı da yapılması gerekli olur.

Kalp masajı, kalbin durduğu anlaşıldığında yapılır.

Kalbe dışarıdan uygulanan, kalp atışı ritminde basınçlar, uygun koşullarda kalbin yeniden çalışmaya başlamasını sağlayabilir.

Kalp masajı sayesinde, kalbi durmuş olan ve artık ölüm aşamasında olan çok sayıda kişi yeniden yaşama döndürülmüştür.

Sizin de kalp masajı yapmayı biliyor olmaız, çevrenizde bu duruma gelen birilerinin yaşamını kurtarabilir.

Kalp masajı nasıl yapılır? Suni teneffüs (suni solunum, hayat öpücüğü) nasıl yapılır? Bu bilgilere sahip olmak, acil durumlarda hayat kurtarabilir.

Videoyu dikkatle izleyin ve bu yaşamsal bilginin yayılması için, bu sayfayı sevdiklerinizle paylaşın.

.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı Videosu:

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video ile İlgili Aramalar

suni teneffüs, suni solunum, hayat öpücüğü, kalp masajı, kalp krizi, bayılma, ilk yardım, acil yardım, videolu anlatım, video

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video sayfamızı, dostlarınızla ve sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, size teşekkür edecekler ve minnettar kalacaklardır.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı – Video yazımız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

Suni Teneffüs ve Kalp Masajı” – Video yazısı veya sitemizdeki diğer yararlı bilgiler içinden herhangi birini okuduktan sonra, izlenim ve düşüncelerinizi de yorum olarak yazının altında paylaşabilirsiniz.

.
İlgili Yazılar: