■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı

Yazının Tam Başlığı: Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı
anne-bebek-fuari-2014

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, Türkiye’nin en büyük sektörel fuarlarından biridir. Anne bebek çocuk ürünleri sektörüne ait tüm ürünlerin tanıtıldığı, üretici, alıcı, ve dağıtımcıları buluşturan önemli bir platformdur.

25 yıldır düzenlenmekte olan Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, fuarcılık sektöründe dünya devlerinden biri olan UBM’in desteğini alarak, yeni yüzü olan CBME Türkiye (Children Baby Maternity Industry Expo) olarak bugün ziyaretçileri ve katılımcılarıyla buluşuyor.

Bugün başlayacak olan CBME Türkiye, bu yıl 16-19 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo’da gerçekleştirilecek. Fuarda 37.000 m2 alanda yaklaşık 700 marka ve 350 katılımcıyla buluşma imkanı olacak.
.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarında Öne Çıkan Özellikler:

– Anne bebek çocuk ürünleri sektöründen yaklaşık 700 marka ve 350 katılımcı.
– Sektördeki en yeni ve modern ürünlerin sunulduğu, tüm tanınmış markaların yer aldığı platform.
– Tekstil’de öne çıkan trendleri görebileceğiniz CBME Kids Fashion Defilesi.
.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarında Ürün Grupları:

– BEBEK ÇOCUK TAŞIMA VE GÜVENLİK ARAÇ GEREÇLERİ
– BEBEK BAKIMI VE BESLENMESİ
– BEBEK VE ÇOCUK HAZIR GİYİM VE AKSESUARLARI
– BEBEK VE ÇOCUK MOBİLYA VE EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ
– BEBEK VE ÇOCUK BİSİKLET
– BEBEK VE ÇOCUK OYUNCAK VE EĞİTİCİ ÜRÜNLER
– ANNE VE HAMİLE ÜRÜNLERİ
– SERVİS VE ORGANİZASYON FİRMALARI
.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuar Tarihleri:

16 Ocak 2014 / 09:30 – 18:30
17 Ocak 2014 / 09:30 – 18:30
18 Ocak 2014 / 09:30 – 18:30
19 Ocak 2014 / 09:30 – 18:00
.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuar Yeri:

İstanbul Fuar Merkezi,
CNR Expo 34149 Yeşilköy,
İstanbul
Bilgi: http://www.cbmeturkey.com/
Ücret: Fuara giriş ücreti 10 TL olarak belirlenmiş.

İlgili Aramalar:

Anne bebek ürünleri, anne bebek çocuk ürünleri, bebek ürünleri, anne ürünleri, çocuk ürünleri, anne bebek çocuk ürünleri fuarı, bebek telsizi nereden alınır, bebek ürünleri fuarı…

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, anne bebek fuar, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anne Bebek Ürünleri Fuarı 2014 Açıldı - -


3 Yorum

 1. Burçak

  18 Ocak 2014 at 23:37

  Anne Bebek Ürünleri Fuarı’na gidip gezdim. Bebeğim için çok güzel bebek ürünleri buldum. En çok hoşuma giden nokta da, bu sitede tavsiye edilen hemen bütün firmaları fuarda görmek oldu. Bize gerçekten düzeyli ve kaliteli tavsiyelerde bulunduğunuzu bir kez daha gördüm. Anne ve Bebek Ürünleri Fuarı’nı düzenleyenlere de size de teşekkür ederim.

 2. Sibel

  06 Mayıs 2014 at 09:17

  2014 Anne Bebek Ürünleri Fuarı’nı ziyaret edip çok beğenmiştim. 2015 Anne Bebek Ürünleri Fuarı’nı da denk getirip görürüm umarım. _

 3. Ayfer

  08 Mayıs 2014 at 12:16

  Anne bebek ürünleri fuarı 2015, hangi tarihte olacak acaba? 2015 Anne bebek fuarı tarihi şimdiden belli midir? _

sitemap -- sitemap

banner