■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Anne Sütünün Temel Faydaları

Yazının Tam Başlığı: Anne Sütünün Temel Faydaları
Anne sütü, bebek emzirme

Anne Sütünün Temel Faydaları


Prof. Dr. Erkan Topuz, anne sütünün faydalarını sıraladı.
ANNE SÜTÜNÜN FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR

Anne sütünün dünyanın en faydalı maddesi olduğunu dile getiren Prof Dr. Erkan Topuz, faydalarını saydı: “Enfeksiyonu kaybediyor, çocuğun kemik sisteminin ve sindirim sisteminin gelişmesini sağlıyor. Hatta genetik bozukluklar varsa 2 sene anne sütü verenlerde bu kötü genetik faktörler kayboluyor.”

Topuz, “Anne sütünün inanılmaz faydaları var. Fakat malesef 30-40 sene evvel kimya fabrikaları çocuklara doğrudan doğruya nişasta ve süt tozu verdiler, ‘Anne sütüne gerek yok bu mamalardan verin, çocuğunuz gürbüz olur’ dediler. Çünkü içinde nişasta var, çocuğu şişiriyor” diyerek ilaç firmalarına karşı tepkilerini dile getirdi.

“30-35 SENE ÖNCE BULUNDU AMA…”

Erkan Topuz, 30-35 sene önce anne sütünün kanseri önlediğinin bulunduğunu dile getirdi ve ekledi: “Ama yine ortalığı karıştırdılar. Üzerine gitmediler. Çalışma devam etmedi. Çünkü niye; milyarlarca dolarlık, dünyaya mama satan firmalar ne olacaktı? Satışları düşecekti. Uyuttular.”

​Prof. Dr. Topuz anne sütünün kanseri ve kemoterapinin yan etkilerini önlediğine dikkat çekti.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Anne Sütünün Temel Faydaları - -


sitemap -- sitemap

banner