■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Aktuel Kampanyalar Sitesi

Yazının Tam Başlığı: Aktuel Kampanyalar Sitesi

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Aktuel Kampanyalar Sitesi - -


2 Yorum

 1. Hülya

  22 Nisan 2014 at 15:54

  Tavsiye ettiğiniz AktüelKampanyalar.com sitesini inceledim. Yeni hazırlanmakta olan bir site, henüz bitmemiş. Ama bittiğinde çok güzel bir site olacağı belli. Hesaplı alışveriş edebilmemiz için herşey düşünülmüş. AileceSaglik.com sitenizle de bir bağlantısı var sanırım.

  • Ailece Sağlık

   22 Nisan 2014 at 16:55

   Merhaba Hülya hanım.
   Tavsiyemizi beğenmenize sevindik. Dediğiniz gibi, AktüelKampanyalar.com sitesi henüz hazırlık aşamasında. Ancak, alınan bir kararla, bir yandan site hazırlanırken, bir yandan da bitmiş bölümlerin hizmete açılmasına karar verildi. Bu sayede, site bitmediği halde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

   AktüelKampanyalar.com sitesi, geniş bir ekip tarafından hazırlanıyor. Bu ekip içinde, tahmin ettiğiniz gibi, bizden de iki kişi var. Yararlı bir site olması için, lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Yapınız

sitemap -- sitemap

banner