■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Bitkilerle Evinizin Havasını Temizleyin

Yazının Tam Başlığı: Bitkilerle Evinizin Havasını Temizleyin

Bitkilerle Evinizin Havasını Temizleyin

Bitkilerle evinizin havasını temizleyebileceğinizi biliyor musunuz? NASA (National Aeronautics and Space Administiration) evlerin havasının bitkilerle temizlenebileceğini belirtiyor ve evde havanın temizlenmesi için süs bitkilerinden yararlanılmasını öneriyor.

Evinizde soluduğunuz havanın temiz olması elbette herkes için çok önemli; ama özellikle ailenizde bir astım hastası varsa, bu önem daha da artıyor. Eğer evde bir astım hastası varsa, zaten hava temizleyici ve nemlendirici bir cihazınız vardır. Ancak yine de, ek olarak doğal yolla çalışan bir hava temizleyicisi arıyorsanız, süs bitkileri gerçek hava temizleyicileridir.

Evinize 10 metrekarede bir geniş yapraklı, çeşitli süs bitkileri yerleştirin. Yerleştirdiğiniz bitkilerle evdeki oksijen seviyesini yükseltmekle kalmayıp, aynı zamanda havada biriken toksinlerin yüzde 87’sini de temizleyebilirsiniz. Evdeki bitkiler çevreyi nemlendirdikleri için özellikle rutubetli bir eviniz varsa küflenme oluşmaması için gereğinden fazla sulamamaya dikkat edin.

Havayı temizleyen süs bitkilerini yatak odanıza da koymanızın hiçbir sakıncası yoktur. Her ne kadar bitkiler gündüz oksijen, gece karbondioksit salgılıyor olsalar da gündüz salgıladıkları oksijenin yanında gece salgıladıkları karbondioksit miktarı çok önemsiz kalır.

Dışarıdaki kirli havayı tek başımıza mücadele ederek temizleme şansımız az olsa da, evimizin havasını temizlemek için daha fazlasını yapabiliriz. Doğal yolla evimizin havasını temizleyebilir ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabiliriz.
.

Bunu Hangi Bitkilerle Yapacağız?

Evimizin havasını temizlemek için süs bitkilerinden yardım alacağız. Doğru bitkileri seçer ve evimizin uygun köşelerine yerleştirirsek evde temiz bir atmosfer yaratabiliriz.

Evimizde hangi bitkileri ne amaçla kullanabileceğimiz sorusunun yanıtı ve yazının (Devamı için tıklayınız)

Bitkilerle Evinizin Havasını Temizleyebilirsiniz


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Bitkilerle Evinizin Havasını Temizleyin - -


sitemap -- sitemap

banner