■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Civanperçemi Çayı Faydaları ve Yapılışı

Yazının Tam Başlığı: Civanperçemi Çayı Faydaları ve Yapılışı
Civanperçemi Çayı

Civanperçemi çayı ve sağlık üzerine etkileri alanında yeterli sayıda bilimsel araştırma yoktur.

Yine de, çok eskiden beri civanperçemi çayı faydaları arasında iştah kaybı, mide ekşimesi, kas spazmları, kanamalı yaraların tedavisi, terlemeyi arttırma ve hazımsızlığı giderme etkileri bilinmektedir.

Civanperçemi Çayının Faydaları:

Avrupa’da popüler bir bitki olan civanperçemi sindirimi hızlandırmak, mide ve adet dönemi kramplarını rahatlatmak, tükürük ve mide asidini arttırmak için kullanılır. Diğer geleneksel kullanım alanları arasında; yara ve kanamalarda cilde uygulanması, çay formunda yatıştırıcı etkisiyle kaygı ve uykusuzluğun tedavisinde kullanılmasını sayabiliriz.

Civanperçeminin sağlık üzerine etkileri alanında yeterli sayıda bilimsel araştırma olmamasına karşın iştah kaybı, mide ekşimesi, kas spazmları, kanamalı yaraların tedavisi, terlemeyi arttırmak ve hazımsızlığa karşı kullanılmaktadır.

 • Terlemeyi arttırarak ateş ve soğuk algınlığına iyi gelir.
 • İştahı arttırır.
 • Mide kramplarına iyi gelir.
 • Gazı alır.
 • Gastrit belirtilerini hafifletir.
 • Karaciğer rahatsızlıklarında kullanılır.
 • İltihabı hafifletici özelliği vardır.
 • Adet dönemi ağrılarını hafifletir.
 • İdrar söktürücüdür.
 • Sakinleştiricidir.
 • Uykusuzluğa iyi gelir.

Civanperçemi Çayının Yapılışı:

Bir fincan kaynamış suyun içerisine bir adet dal halindeki bitki çayınızı atınız. 4-5 dakika içinde çayınız içime hazırdır.

Uyarılar:
Civanperçemi cildinizi güneş ışınlarına daha duyarlı hale getirebilir. Bu nedenle hassas bir cildiniz varsa, özellikle yaz aylarında kullanmanız tavsiye edilmez. Düşük riskini arttıracağı için hamilelik döneminde ve emziren annelerde kullanılmamalıdır.

Civanperçemi Çayı Şifa olsun.

.

————–

Civanperçemi Çayı Faydaları ve Yapılışı İçin Gelen Aramalar

Bitki çayları, civanperçemi çayı faydaları, şifalı bitkiler, civanperçemi çayı neye iyi gelir …


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Civanperçemi Çayı Faydaları ve Yapılışı - -


sitemap -- sitemap

banner