■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Elma Sirkesi ve Faydaları

Yazının Tam Başlığı: Elma Sirkesi ve Faydaları
Elma sirkesi yararları, elma sirkesinin faydaları

Elma Sirkesi ve Faydaları

Elma sirkesi hakkında bilmeniz gerekenler. Bunların bir kısmı asılsız; ama yapılan araştırmalara göre bir kısmının da doğruluk payı olabilir.

Elma sirkesi, nesiller boyu doğal bir ilaç gibi kullanılmış. Elma sirkesinin tedavi ettiğine ya da iyi geldiğine inanılan birçok hastalık veya olumsuzluk var.

İşte elma sirkesinin faydaları.

Kolesterol:
Elma sirkesinin kötü huylu kolesterolü düşürdüğü düşünülmektedir.

Tansiyon ve kalp hastalıkları:
Elma sirkesinin, yüksek tansiyonu düşürmekte de etkili olduğu düşünülmektedir. Bu sayede kalp-damar sistemini de korumaya yardımcı olur.

Kanser:
Yapılan bazı araştırmada, düzenli olarak elma sirkesi tüketmenin, kanserli hücre oluşumunun yavaşlamasını sağlayabileceği görülmüştür.

Kilo verme:
Elma sirkesinin en çok başvurulduğu konu olan kilo vermekte etkili olabileceğine dair bulgular vardır.

Kan şekerini düzenleyerek ve yağ asitlerinin kana karışmasını yavaşlatarak kilo almayı yavaşlatmaya destek olur. Ayrıca sirkenin içindeki asidin, nişastaların sindirimini de yavaşlattığı düşünülmektedir.
.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Elma Sirkesi ve Faydaları - -


sitemap -- sitemap

banner