İğdenin Faydaları ve İğde

Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

İğdenin Faydaları ve İğde

İğde nedir, iğde nelere iyi gelir? Bir şifalı bitki olarak iğde hangi hastalıklara iyi gelir, nasıl kullanılır?

İğde, gerek yaprakları, gerek şekli, gerek çekirdeği, gerekse de büyüklüğü açısından, zeytini andırır. Ancak, meyvenin içi beyaz, unlu bir yapıdadır.

Öncelikle soğuk algınlığına karşı vücudun direncini arttırmak için çok yararlıdır, çünkü yüksek oranda C vitamini içerir.

İğde ayrıca ishali durdurmak için de kullanılır. İdrar kaçıranlar için de yardımcıdır. Zihin yorgunluğu için de kullanılır.

Kadınların cinsel isteğini arttırmak için eskiden beri kullanılır. Ayrıca çocuk sahibi olamayan kadınlara da eskiden beri önerilen bir meyvedir.

İğde tüm bu yararları için nasıl kullanılır, sorusunun yanıtı ise, aşağıdaki videoda.

.

İğdenin Faydaları

Şifalı Bitkiler kanalı tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda, iğdenin faydaları ve iğde konusunda bilgiler edinebilirsiniz.

İğdenin Faydaları – Video:

İğdenin Faydaları ve İğde İle İlgili Aramalar

İğde, İğdenin faydaları, İğdenin yararları, İğde nelere iyi gelir, İğde neye iyi gelir, bitkisel tedavi, alternatif tıp …
——————-
İğdenin Faydaları ve İğde sayfamızı şimdi paylaşınız. İğdenin Faydaları ve İğde sayfamız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, kolay anlaşılabilen bilgiler barındırır. “İğdenin Faydaları” ve İğde videosunu izledikten sonra, izlenim ve düşüncelerinizi paylaşmanız bizi sevindirir.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, hamilelikte iğde yemek, hamilelikte iğdenin faydaları, gebelikte iğde yemek, hamilelikte iğde yenir mi, iğde hamilelere zararlımı, gebelikte igdenin faydalari, hamileyken igde yemek, zayıflama.
.
İlgili Yazılar: