■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

İğdenin Faydaları ve İğde

Yazının Tam Başlığı: İğdenin Faydaları ve İğde
Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

İğdenin Faydaları ve İğde

İğde nedir, iğde nelere iyi gelir? Bir şifalı bitki olarak iğde hangi hastalıklara iyi gelir, nasıl kullanılır?

İğde, gerek yaprakları, gerek şekli, gerek çekirdeği, gerekse de büyüklüğü açısından, zeytini andırır. Ancak, meyvenin içi beyaz, unlu bir yapıdadır.

Öncelikle soğuk algınlığına karşı vücudun direncini arttırmak için çok yararlıdır, çünkü yüksek oranda C vitamini içerir.

İğde ayrıca ishali durdurmak için de kullanılır. İdrar kaçıranlar için de yardımcıdır. Zihin yorgunluğu için de kullanılır.

Kadınların cinsel isteğini arttırmak için eskiden beri kullanılır. Ayrıca çocuk sahibi olamayan kadınlara da eskiden beri önerilen bir meyvedir.

İğde tüm bu yararları için nasıl kullanılır, sorusunun yanıtı ise, aşağıdaki videoda.

.

İğdenin Faydaları

Şifalı Bitkiler kanalı tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda, iğdenin faydaları ve iğde konusunda bilgiler edinebilirsiniz.

İğdenin Faydaları – Video:

İğdenin Faydaları ve İğde İle İlgili Aramalar

İğde, İğdenin faydaları, İğdenin yararları, İğde nelere iyi gelir, İğde neye iyi gelir, bitkisel tedavi, alternatif tıp …
——————-
İğdenin Faydaları ve İğde sayfamızı şimdi paylaşınız. İğdenin Faydaları ve İğde sayfamız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, kolay anlaşılabilen bilgiler barındırır. “İğdenin Faydaları” ve İğde videosunu izledikten sonra, izlenim ve düşüncelerinizi paylaşmanız bizi sevindirir.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, hamilelikte iğde yemek, hamilelikte iğdenin faydaları, gebelikte iğde yemek, hamilelikte iğde yenir mi, iğde hamilelere zararlımı, gebelikte igdenin faydalari, hamileyken igde yemek, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

İğdenin Faydaları ve İğde - -


sitemap -- sitemap

banner