■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları

Yazının Tam Başlığı: Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları
Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları

Ihlamur nedir, ıhlamur nelere iyi gelir? Ihlamur ağacı, ıhlamur yaprağı ve ıhlamur çiçeği hangi hastalıklara iyi gelir, nasıl hazırlanır, nasıl kullanılır?

Ihlamur, çok eski zamanlardan beri yararları bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir şifalı bitkidir. Ihlamur insan vücudu üzerindeki yumuşatıcı etkisi nedeniyle, birçok sağlık sorunu için kullanılır.

Ihlamur çayı, idrar arttırıcı, terletici, sakinleştirici, uyku sağlayıcı, göğüs yumuşatıcı, grip ve soğuk algınlığı semptomlarını iyileştici, sara hastalığını giderici, migren ağrılarını azaltıcı, kalp kaslarını kuvvetlendirici, kansızlık giderici, damarların kireçlenmesini önleyici, böbrekleri temizleyici, böbrek kumu dökücü … etkileri için kullanılır.

Öksürüğü yumuşatmak, sinirleri yatıştırmak, uykusuzluğu önlemek, hazmı kolaylaştırmak gibi etkilerinin hemen hepsi, yumuşatıcı etkisiyle elde edilir.

Şifalı Bitkiler kanalı tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda, ıhlamurun faydaları konusunda bilgiler edinebilirsiniz.

Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları – Video:

——————-

Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları İle İlgili Aramalar

Ihlamur, Ihlamurun faydaları, Ihlamur yararları, Ihlamur nelere iyi gelir, Ihlamur neye iyi gelir, bitkisel tedavi, alternatif tıp …
——————-
Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları sayfamızı, dostlarınızla paylaşın, Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları sayfamız ve sitemizdeki diğer yazılarımızın içeriği, herkesin rahatça okuyup anlayabileceği ve evde kolayca uygulayabileceği bilgilerdir.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, ıhlamur neye iyi gelir, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Ihlamur ve Ihlamurun Faydaları - -


sitemap -- sitemap

banner