■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kayısının Faydaları ve Kayısı

Yazının Tam Başlığı: Kayısının Faydaları ve Kayısı
Kayısı, kayısının faydaları

Kayısının Faydaları ve Kayısı

Kayısı nedir, nelere iyi gelir? Kayısı hangi hastalıklara iyi gelir, nasıl kullanılır?

Kayısının çekirdeği tatlıdır, çekirdeği acı olan zerdalinin aşılanması ile elde edilir. Bazı hastalıklarda kayısının meyvesi kullanılırken, bazısında da kayısı çekirdeği ve çekirdeğin yağı kullanılmaktadır.

Kayısı susuzluğu gideren, harareti kesen bir meyvedir. Sinir sistemini güçlendirici ve zihin yorgunluğunu giderici etkileri vardır.

Kayısı, hemoroidi (basur) iyileştirici özellik taşır. Bağırsakları çalıştırır, bağırsak solucanlarına karşı da etkilidir.

Kayısı, kanı sulandırıcı ve kan yapıcı olarak bilinir.

Kabızlığa karşı da kullanılır, fazla yenilirse karın ağrısı ve ishale neden olur. İshalin çaresi de kayısının çekirdeğindedir.

Kayısı, kozmetik sanayinde, cilt güzelliği için sıkça kullanılan bir meyvedir.

Kayısı meyvesi taze olarak ve kuru olarak tüketilir. Sağlığa faydaları açısından her iki şekli de etkilidir.

Şifalı Bitkiler kanalı tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda, kayısı ve kayısının faydaları konusunda bilgiler edinebilirsiniz.

Kayısının Faydaları – Video:

——————-

Kayısının Faydaları ve Kayısı İle İlgili Aramalar

Kayısı, Kayısının faydaları, Kayısı yararları, Kayısı nelere iyi gelir, Kayısı neye iyi gelir, bitkisel tedavi, alternatif tıp …

——————-

Kayısının Faydaları ve Kayısı sayfamızı, sosyal medyadaki arkadaşlarınızla paylaşın, Kayısının Faydaları ve Kayısı sayfamız ve sitemizdeki diğer yazılarımız, herkesin kolayca okuyup anlayabileceği bilgiler içerir.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, bağırsakları neler çalıştırır language:tr, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kayısının Faydaları ve Kayısı - -


sitemap -- sitemap

banner