■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Kudret Narının Faydaları – Kudret Narı

Yazının Tam Başlığı: Kudret Narının Faydaları – Kudret Narı
Kudret narı ve yararları, kudret narının faydaları

Kudret Narının Faydaları – Kudret Narı

Kudret narı aslında ülkemizde yetişen bir bitki değilse de, son yıllarda kültür yetiştiriciliği yöntemiyle çeşitli bölgelerimizde yetiştirilmeye başlanmıştır.

Kudret narının dünya genelinde kullanılma nedeni, kan şekeri üzerindeki etkisidir. Ülkemizde ise kudret narı yağının, ülsere ve çeşitli yaralara iyi geldiği inancı yaygındır. Hatta kanser tedavisine yardımcı olduğu inancıyla da kullanılmaktadır.

Cevap-Tv kanalı tarafından sunulan aşağıdaki videoda, Prof. Dr. Erdem Yeşilada, Kudret Narının Faydaları hakkında bilgiler veriyor.

Kudret Narının Faydaları – Video:

Kudret Narının Faydaları – Kudret Narı İle İlgili Aramalar

Kudret Narı, Kudret Narının faydaları, Kudret Narının yararları, Kudret Narının nelere iyi gelir, Kudret Narı neye iyi gelir, bitkisel tedavi, doğal …
—————

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, kudret nari deutsch, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Kudret Narının Faydaları – Kudret Narı - -


sitemap -- sitemap

banner