■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Mutluluk Perhizi Tarifi

Yazının Tam Başlığı: Mutluluk Perhizi Tarifi
Meyveler, sebzeler, vitaminler

Mutluluk Perhizi Tarifi


Mutluluk perhizi nedir?

Bu perhiz, yiyeceklerle vücuda sakinlik, huzur ve mutluluk vermeyi amaçlar. Mutluluk Perhizi, bir Zayıflama perhizi değildir, ama aşırı yemenizi önleyici etkisi vardır.

Mutluluk Perhizi için MALZEME:

1- Üç adet taze yumurta,
2- Üç yemek kaşığı sızma zeytinyağı,
3- Yarım su bardağı taze sıkılmış mevsimsel meyve suyu,
4- Bir litre yağsız günlük süt (Cam şişede),
5- İki’şer çay kaşığı toz zencefil-Tarçın,
6- Bir adet soyulmuş elma,
7- Bir yemek kaşığı bal.
Malzemelerin ölçüsüne dikkat edilmelidir! Eğer arzu ederseniz bir dal kereviz yaprağı sapı ile beraber, yarım demet maydanoz, 50-100 gram arası bir havuç ve bir adet yeşil biber ilave edebilirsiniz.

Mutluluk Perhizi HAZIRLANIŞI:

Malzemelerin hepsini sırayla blender veya mutfak robotunda iki parti halinde iyice çırpıp karıştırın. Cam kavanozlara doldurup, buzdolabına koyun.

Kullanmadan önce her acıktığınızda çalkalayarak için. Eşit miktarda 7′ye bölün. Kahvaltı olarak bir buçuk su bardağı, saat 11,00 de bir su bardağı, Öğle yemeği olarak da saat 13-14 de bir su bardağı, Akşam yemeği olarak da 2,5 su bardağı ve son olarak da geriye kalanın tamamını yatarken için.

Zencefil, sütün bağırsaklarda gaz oluşturmasını önler. Hazırladığınız karışım ısı ile temas etmediği için, besin, mineral ve vitaminleri yok olmaz. Her bardakta, acıkmanızı önleyici protein vardır.

Mutluluk Perhizi Tarifi İle İlgili Aramalar

Mutluluk Perhizi Tarifi, mutlu olmak, mutluluk, aşırı yemeyi önleyici, kilolardan kurtulmak, mutluluk diyeti, mutluluk rejimi yapmak, sağlıklı kilo vermek, mutluluk verici,…
——————–

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, 28 sıradaki zayıflama perhizi, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Mutluluk Perhizi Tarifi - -


sitemap -- sitemap

banner