■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Şifalı Bitkiler, Ameliyat Öncesinde Dikkatli Kullanılmalı

Yazının Tam Başlığı: Şifalı Bitkiler, Ameliyat Öncesinde Dikkatli Kullanılmalı
Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

Şifalı Bitkiler, Ameliyat Öncesinde Dikkatli Kullanılmalı

Ameliyat Öncesi Bitki Çaylarına Dikkat

Şifa niyetine kullanırken sağlığınızdan olmayın… Bitkisel ürünlerin ameliyatlardan önce kullanılması hayati risk taşıyor.
.

Uzmanlar, kanamaya, toksik etkiye ve kan şekerinin düşmesine yol açabilen bu ürünlerin cerrahi girişimden 2 hafta önce bırakılmasını istiyor.

Bitkisel tedavi yöntemlerine ilgi arttı.

Öksürükten, ülsere pek çok derde deva aranır oldu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, cerrahi girişim öncesi anestezi alacak hastalar üzerinde bir araştırma yaptı.

Araştırmaya göre, erişkinlerin yarısı, çocukların da dörtte biri bu ürünleri kullanıyor.

Ancak, bitkisel ürünlerin ameliyattan önce kullanılması doğru değil.

Örneğin, sarımsak…

DEÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ana bilim dalı öğretim üyesi Profesör Doktor Leyla İyilikçi, “Sarımsağın özellikle ameliyattan 7 gün öncesi kesilmesi gerekiyor. Sarımsağın kanamalara yol açtığı artık bilinen bir gerçek.” diyor.

Ya da tatlıların vazgeçilmezi tarçın.

Profesör Doktor Leyla İyilikçi, “Kan şekerini oldukça düşüren bir materyal. Hipoglisemiye neden olabiliyor.” diye konuşuyor.

Bilinçsiz kullanım anestezi ilaçları ile birleştiğinde, geri dönüşü olmayan sonuçlara da yol açıyor.

DEÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ana bilim dalı öğretim üyesi Profesör Doktor Leyla İyilikçi,”Geçtiğimiz aylarda sarı mahmut ve ökse otu karışımı alan bir hastamızda toksik etkisi nedeniyle karaciğer plantasyonu, karaciğer nakline kadar gitti.” dedi.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Şifalı Bitkiler, Ameliyat Öncesinde Dikkatli Kullanılmalı - -


sitemap -- sitemap

banner