■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Yeşil Çay – Ebru Şallı Ahmet Maranki

Yazının Tam Başlığı: Yeşil Çay – Ebru Şallı Ahmet Maranki
Şifalı Bitkiler, şifalı bitkilerin faydaları, şifalı bitkilerle tedavi

Yeşil çay faydaları nelerdir? Yeşil çay hangi hastalıklara iyi gelir ve nasıl kullanılır? Siyah çay ile yeşil çayın farkı nedir?

Yeşil çay ve diğer şifalı bitkiler ile bitki çayları hakkında daha pek çok bilgiye sitemizin kategorileri arasında dolaşarak ulaşabilirsiniz.

Yeşil Çay – Ebru Şallı Ahmet Maranki

Yeşil çay, bildiğimiz siyah çay ile aynı bitkiden yapılıyor. Siyah çaydan farkı, kavrulma işleminden geçmiyor olması.

Yeşil çay özellikle antioksidan etkisi ve yağ yakıcı özelliğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

Çay bitkisinin kavrulması sırasında yok olan bazı etken maddeler, yeşil çayda kaybolmadan kaldığı için, yeşil çay ile siyah çayın içerdiği maddeler oldukça farklılaşmış oluyor.

Özellikle alkali etkisi nedeniyle, beslenme uzmanları yeşil çay tüketilmesini tavsiye ediyor.

Yeşil çay, şeker hastalığından kansere kadar birçok hastalığa karşı olumlu etkileri olduğu iddia edilen bir bitkidir.

Tabii bu abartılı bilgiler, her bitki için zaman zaman ileri sürülür.

Birisi bir bitkiyi paketleyip satmaya başladığında, onun yararları hakkında abartılı bir kamuoyu oluşturma çabasına girmeyi de ihmal etmez. Bu nedenle, bu “dönemsel” bilgileri ne kadar dikkate alacağınız size kalmıştır.

Ebru Şallı’nın televizyon programında Ahmet Maranki, yeşil çayın özelliklerini anlatıyor.

Yeşil Çay – Ebru Şallı Ahmet Maranki – Video:


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Yeşil Çay – Ebru Şallı Ahmet Maranki - -


sitemap -- sitemap

banner