■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanımında Enerji Tasarrufu

Yazının Tam Başlığı: Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanımında Enerji Tasarrufu
Enerji Tasarrufu

Çamaşır kurutma makinesi kullanımında enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı…

Çamaşır kurutma makinelerinin kullanımı birçok ülkede yaygın olsa da ülkemizde henüz çok fazla kişinin kullandığını söyleyemeyiz. Bunun nedenlerinin başında elektrik tüketiminin çok olacağı ve faturaların kabaracağı endişesi yatıyor.

Oysa, Kurutma makinelerini satın alırken ve kullanırken bazı doğru bilgilere sahip olursanız az elektrik harcayıp, faturalarınızdaki tutarları azaltabilirsiniz.

Çamaşır kurutma makinelerinin en önemli avantajı havanın isinden, tozundan, kirliliğinden ve yağmurdan dahası üst kat komşunuzun balkon yıkaması ya da halı çırpması gibi kötü durumlardan çamaşırlarınızı koruyacak olmasıdır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanımında Enerji Tasarrufu Nasıl Yapılır?

  • Enerji tasarrufu yapmak istiyorsanız; çamaşır kurutma işleminden önce, çamaşırları çamaşır makinesinde iyice sıkınız. Sıkma devir sayısı yüksek olduğu zaman, kurutma süresi de kısalır ve enerji tüketimi azalır. Böylece enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Tavsiye edilen maksimum dolum miktarını aşmayınız.
  • Her kurutma işleminden sonra filtrelerin temizlenmesine özen gösteriniz.
  • Kurutma işlemi sırasında, çamaşır kurutma makinesinin bulunduğu ortamı iyi havalandırınız.
  • Aynı cins ürünleri birlikte kurutunuz.
  • Kurutma işlemi sırasında gerekmedikçe çamaşır kurutma makinesi kapağını açmayınız.

Enerji tasarrufu Çamaşır kurutma makinesi kullanımında enerji tasarrufu istiyorsak, makineyi alırken enerji etiketlerine dikkat etmeliyiz.

————–

Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanımında Enerji Tasarrufu İçin Gelen Aramalar

Kurutma makinesi, Enerji sınıfı, A sınıfı ne demek, beyaz eşya, Çamaşır kurutma, Enerji Tasarrufu …


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Kullanımında Enerji Tasarrufu - -


sitemap -- sitemap

banner