■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Karaciğer Koruma Desteği

Yazının Tam Başlığı: Karaciğer Koruma Desteği

Karaciğer koruma desteğiBu ürün Amerika menşeili gıda takviyesi olarak satılan Now ürünlerinden biri. Bitkisel ürünlerden oluşan bu ürün gerçekten işe yarıyor.


Ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve satın almak için internette arama yapabilirsiniz. Bir ara Türkiye’deki Network Marketing sistemiyle çalışan bir firma Amerika’dan ithal edip satıyordu. O firma kapandı.Türkiye’de bu Now ürünlerini satan başka bir firma var mı bilmiyoruz. Ancak; İnternet yoluyla Amerika’dan da satın alabilirsiniz.Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Karaciğer Koruma Desteği - -


2 Yorum

  1. Ferit K.

    29 Nisan 2014 at 11:50

    Karaciğer rahatsızlıkları ve karaciğer koruma tedbirleri hakkında çok faydalı bir sayfa. Karaciğer koruyucu gıda desteği ürünler hakkındaki bilgiler ve tavsiyeler için de teşekkür ederim. Tavsiye ettiğiniz ürünleri kullanmaya başladım, karaciğer rahatsızlığımın azaldığını rahatça söyleyebilirim. _

  2. Melahat

    23 Mayıs 2014 at 03:36

    Karaciğer koruma amaçlı besin desteği ürünlerin faydalı olduğuna inanmak istiyorum. Çünkü enginar her mevsim bulunmuyor. _

sitemap -- sitemap

banner