■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Akdeniz Diyeti Bunamayı Önlüyor

Yazının Tam Başlığı: Akdeniz Diyeti Bunamayı Önlüyor
Meyveler, sebzeler, vitaminler

Akdeniz Diyeti Bunamayı Önlüyor

İspanya’da yapılan araştırmalar Akdeniz diyeti bunamayı geciktirir diyor. Akdeniz tipi beslenme yalnız beyni değil aynı zamanda kalbi de güçlendiriyor; ayrıca kansere karşı da iyi geliyor.

İçerdiği zengin balık, meyve – sebze çeşidinin yanı sıra zeytinyağı, kuruyemiş ilâvesi bu beslenme tipini daha da güçlü kılıyor. Akdeniz tipi beslenmede kırmızı et tüketimi daha az.

Araştırma Avrupa’nın özellikle Akdeniz kıyılarında yaşayanların daha sağlıklı olmasında bu beslenmenin önemli bir yer tuttuğunu söylüyor.

Yaşları 55 ila 80 arasında değişen 522 kişi üzerinde yapılan araştırmalar, beyin fonksiyonları ve ölümcül hastalıklar bakımından Akdeniz tipi beslenenlerin diğerlerine göre daha az risk taşıdığını ortaya koydu.

NOT: Bu yazıya bağlayan terimler: Aile sağlığı, BUNAMAYI ÖNLEYİCİ, zayıflama.

Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Akdeniz Diyeti Bunamayı Önlüyor - -


sitemap -- sitemap

banner