Yeni Moda Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Sofraların değişmez gereçleri artık masalara şıklık da katıyor. Hepsi birbirinden şık olan çatal-kaşık-bıçak takımları yemek masalarında şölen havası yaratıyor.

Biz de bu konuyu sizin için araştırdık ve en şık, en kaliteli çatal-kaşık-bıçak takımları arasından sizin için seçtiklerimizi paylaştık…

Yeni Moda Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Sofraların olmazsa olmazı çatal-kaşık-bıçak takımları asıl görevlerinin yanı sıra artık masalara farklı bir değer de katıyor. Yeni moda kaşık-çatal-bıçak takımları yemek masalarında adeta şölen havası yaratıyor. Yemek gereçlerinin sofraların değişmez unsurları olduğunu kabul ediyoruz. Ancak bu ürünleri artık sadece yemek yememiz için bir araç değil, sofralarımıza şıklık, zarafet katan bir aksesuar olarak da düşünmemiz mümkün. Çünkü, ne kadar lezzetli yemekler hazırlarsak hazırlayalım, konuklarımıza bu yemeklerin nasıl sunulduğunun da çok önemli olduğu su götürmez bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Firmalar tarafından özenle tasarlanan sofra takımları arasında öyle şık çatal, kaşık, bıçak takımları var ki. İnsan yemek yemeğe kıyamaz hale geliyor. Sofralarına şıklık katmak isteyenler için tasarlanan bu ürünlerin kimi parıltılı taşlarla süslenmiş, kimi de işlemelerle. Her zevke hitap eden modelleriyle adeta yemek masalarını görsel bir şölene dönüştürüyorlar. İşte sofralara layık, ünlü markaların ürettiği son trend çatal-kaşık-bıçak takımları:

Hisar Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Hisarın en dikkat çeken ürünleri arasında Diamondline serisi çatal kaşık bıçak takımları yer alıyor. 12 kişilik çatal-kaşık-bıçak takımı olarak tasarlanan bu takımlar 89 parçadan oluşuyor. Bu takımların içerisinde ayrıca 12 adet çay kaşığı ile 5 parça sofra servis takımı seti de bulunuyor. İsteyene 12 taksit imkanı da sunuluyor. Rio Diamondline, Miami Diamondline, Milano Diamondline, Nova Diamondline modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Çatal-Kaşık-Bıçak TakımlarıRio Diamondline Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Çatal-Kaşık-Bıçak TakımlarıMiami Diamondline Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Çatal-Kaşık-Bıçak TakımlarıMilano Diamondline Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Çatal-Kaşık-Bıçak TakımlarıNova Diamondline Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Jumbo Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Jumbo’da yer alan ürünler de ilginç oldukları kadar hayli şıklar. 12 kişilik olarak tasarlanan bu şık takımlar 89 parçadan oluşuyor. 12 adet yemek çatal-kaşık-bıçak takımının yanı sıra 12″şer tane çay kaşığı, tatlı çatalı ve pasta bıçağı ile 5 parçadan meydana gelen servis takımı da bulunuyor. Ayrıca deri sandıkları da bu takımlarla birlikte veriliyor. 6000 modeli çatal-kaşık-bıçak takımı, 6500 mat model, 9100 mat modeli görmeden çatal-kaşık-bıçak takımı almayın.

Jumbo 6000 Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Jumbo 6500 Mat Model Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Jumbo 9100 Mat Model Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Jumbo 6000, 6500 ve 9100 Model Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları Deri Sandığı

Bernardo Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Bernardo’da dikkat çeken çatal-bıçak-kaşık takımlarının fiyatları da diğer markalara oranla oldukça uygun. 12 kişilik olarak tasarlanan ve 89 parçadan oluşan bu takımların içerisinde yemek çatal-bıçak-kaşık takımları, çay kaşıkları, tatlı çatalları ile tatlı bıçaklarının yanı sıra 5 parçadan oluşan bir servis seti yer alıyor. Camillia modeli, Duchess modeli, Heritage Gold modeli bizim beğendiğimiz ve ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz son moda çatal-kaşık-bıçak takımları.

Bernardo Camillia Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Bernardo Duchess Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Bernardo Heritage Gold Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Emsan Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Emsan marka çatal-kaşık-bıçak takımları da Bernardo markadaki gibi diğerlerine kıyasla hem kaliteli hem de fiyatça uygun takımlar. Emsan’ın paslanmaz çelik kalitesi zaten tartışılmaz. 84 parçadan oluşan Emsan marka çok şık takımlar var. Bu setler içinde biz en çok Damla modeli, Teos modeli ve fiyat açısından çok değil ama biraz daha pahalı olan Verona Gold çatal kaşık bıçak setlerini beğendik.

Emsan Damla Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Emsan Teos Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Emsan Verona Gold Modeli Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Karaca Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Karaca’da metal çatal-kaşık-bıçak takımları yanı sıra, renkli alternatif arayanlar için porselen saplı ve plastik saplı takımlara da rastlamak mümkün. Metal takımlar içinde Flora ve Domino adlarını taşıyan metal takımlar ilgimizi çekti. Bu takımların herbiri 91 parçadan oluşuyor. Takımın içerisinde 12 kişilik yemek ve tatlı çatal-kaşık-bıçak takımları yanında 2 adet kepçe ile 5 parçalık servis seti yer alıyor. Flora ve Domino setleri şık olmalarının yanında, hesaplı fiyatlarıyla da dikkati çekiyor.

Karaca Flora Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Karaca Domino Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Biz Karaca markada porselen saplı setleri çok beğendik. Lily modelde yer alan ürünlerin sapları porselenden yapılıyor. 6 kişilik olan bu set, porselen sepeti ile birlikte görücüye çıkarılıyor.

Karaca Porselen Saplı Lily Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Karaca’da 8782 modeli setlerdeki ürünlerin sapları ise plastik malzemeden yapılmış. Çeşitli renk seçeneği olan bu model de 6 kişilik olarak üretiliyor ve yanında sepetiyle birlikte satılıyor.

Schafer Marka Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları

Schafer marka da kaliteli ve hesaplı ürünlerle dikkatleri çekiyor. Bu markanın metal yemek setlerine de bakmalısınız. Ancak, Schafer markanın dostlarla, akrabalarla yenilen yemeklerde, kahvaltıda ve günlük kullanımda daha uygun olan porselen saplı çatal-kaşık-bıçak takımları bizim daha çok ilgimizi çekti. Bu markada çok şık, renk renk, desen desen porselen saplı takımlar bulabilirsiniz.

Schafer Marka Porselen Saplı Çatal-Kaşık-Bıçak Takımı

Konuyla ilgili şu yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Sofra Düzeni

Masa Örtüsü Modasında Son Trendler

Beyaz Yemek Odaları

Yeni Trend Şık Masa Örtüsü Modelleri

Yuvarlak Yemek Masaları

Modern Yemek Odaları

Yazlık Yemek Odaları

Yaz Sofraları

Mumlarla Gelen Şıklık

Yeni Moda Porselen Yemek Takımları

——————————————-

Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları Yeni Moda Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları konusunda son trendleri sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

————–

Yeni Moda Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları İçin Gelen Aramalar

Yeni Moda, Porselen Yemek Takımları, çatal-bıçak-kaşık, sofra gereçleri, yemek setleri, kaşık çatal bıçak takımı…

.